Edessa Fotoğraf

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
500 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday

Edessa Fotoğraf Hakkında

Ankara, Çankaya konumunda düğün fotoğrafçısı arayışına Edessa Fotoğraf ile son verelim. Farklı dış çekim olanakları ile düğününü unutulmaz kılabilirsin. Üstelik 500 TL’den başlayan paket fiyatları ile birden fazla çekim türünden de faydalanabilirsin. Seni daha fazla meraklandırmadan firmanın sunduğu diğer detaylara geçelim.

Hizmet Yelpazesi

Söz gününden başlayarak tüm düğün sürecini profesyonel bir şekilde kayıt altına alabilen Edessa, farklı organizasyonlarında da seni yalnız bırakmıyor. Mezuniyetinden kurumsal etkinliklerine kadar tüm özel anlarının çekimlerini gerçekleştirebiliyor.

Edessa Fotoğraf Dış Çekim Olanakları

Bazı özel anlar vardır. Duygusunu bir kere yaşamak nasip olur. Düğün günü de bu özel anlardan biridir. Edessa bu günü tüm detaylarıyla anımsaman ve o duyguları tekrar hissedebilmen adına birçok çekim olanağı sunuyor. En az filmlerdeki kadar romantik katalog çekimlerine ve en doğal pozlarının yakalandığı trashday karelerine de sahip olabiliyorsun. Eğer istersen nikah masasına oturana kadar eşinle geçirdiğin tatlı süreci de düğün hikayesi olarak çektirtebilirsin.

Teslim Süreci

Edessa Fotoğraf, belirlediğin gün ve alanda gerçekleştirilen çekimlerin ardından hemen siparişlerini hazırlamaya başlanıyor. Gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra baskıya gönderilerek dilediğin sayıda çoğaltma işlemi gerçekleştiriliyor. Paket dahilinde olan çerçevelere de yerleştirildikten sonra siparişlerine kavuşabiliyorsun. Bahsettiğimiz bütün bu işlemler en geç 30 gün içerisinde tamamlanmış oluyor.

Edessa Fotoğraf Düğün Dış Çekim Fiyatları

Farklı paket seçenekleri ile herkesin profesyonel fotoğraflara sahip olmasını sağlayan düğün fotoğrafçısı ekibinin ortalama olarak fiyatları 500 TL’den başlıyor. Seçtiğin paket içerikleri ile birlikte firmanın fiyatları da değişiyor.

Dilersen hemen firmanın sunduğu paketler arasından sana en uygununu ücretsiz teklif al butonunu kullanarak öğrenebilir ve bütçene göre hareket edebilirsin. Aynı zamanda butonu kullandığın takdirde firmanın DüğünYardımcısı.com kullanıcılarına sağladığı indirim fırsatlarını da yakalayabilirsin.

Edessa Fotoğraf Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Ankara’nın Çankaya ilçesinde merkezi bir lokasyonda stüdyo hizmeti sağlayan firmaya kişisel aracınla veyahut otobüs hatlarıyla ulaşım sağlayabilirsin. Firma ile çekim detaylarını görüşmek ya da anlaşma gerçekleştirmek istiyorsan hemen danışmanlık servisini arayabilirsin. Yüz yüze görüşme gerçekleştirmek istiyorum diyorsan da stüdyonun açık adresi şu şekilde;

“Kızılay, Kültür Mahallesi, Ziya Gökalp Caddesi, No:26, Çankaya / Ankara”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekim öncesi görüşme, ekipman temini ve çekimlerin orijinal teslimi sağlanıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Danışmanlık servisini arayarak detaylı bilgilendirme alabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Yurtdışı ve şehir dışı çekimler gerçekleştirebilme olanağı sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trashday, nişan, katalog ve konsept çekimleri arasından tarzını yansıtacak seçimler yapabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Çekimden en az 30 gün önce iletişim kurmalısın.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Ankara'nın Çankaya ilçesinde hizmet veriyor.

Sipariş teslim süresi?

30 gün içerisinde tüm siparişlerini teslim alabiliyorsun.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ