Efes Bandosu

2024 Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
10.000 TL
Her Şey Dahil Paket
15.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Dans grupları
Davul şovu
Düğün öncesi planlama toplantısı
Ekipman
Kanto hizmetleri
Kendi müzik listesini oluşturma
Müzik grubu
Orkestralar
Şehir dışı hizmet

Efes Bandosu Hakkında

Organizasyonunu hareketlendirecek, eğlenceni artıracak bir orkestra arıyorsan bingo! Buldun işte. Muğla’nın Bodrum ilçesinde düğün orkestrası olan Efes Bandosu, sadece Muğla’ya değil şehir dışına da hizmet veriyor. 5-10 yıl arasında olan tecrübeleri ve 10000 TL civarındaki fiyatları ile katıldığı etkinlikleri neşelendiriyor.

Düğün Orkestrası Özellikleri

Orkestra sadece kapalı alanlarda sahne almakla kalmıyor açık havada da performans sergiliyor. Düğünden/etkinlikten önce orkestrayla yapacağın planlama toplantısında sahne alanı belirleniyor. Ses-ışık ve sahne sistemlerini ayarlamayı, çalma listesini oluşturmayı ve dans olup olmayacağını belirlemeyi de planlama toplantısında yapabilirsin.

Eğer yaptığınız organizasyon düğün değilse endişelenmeyin. Efes Bandosu, düğün dışında; açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, piknik, sünnet düğünü organizasyonlarına da katılım sağlıyor.

Orkestra ile etkinlikten en geç 4 hafta önce iletişim kurulması hazırlıkların tamamlanması için gerekli. Daha geç iletişime geçilirse hem randevu bulma hem de hazırlıkların eksiksiz olması açısından çok önemli. Tabi ki etkinlikte sahneye çıkmadan önce de hazırlık yapılması gerekiyor. Efes Bandosu bu hazırlığı ortalama olarak 5 saatte tamamlıyor. Sahnede 4 saat kaldıkları için bu süreyi olumlu karşılayabilirsin.

Efes Bandosu Fiyatları

Bu orkestranın etkinliğinde sahne almasını sağlamak için e-posta ya da telefonla iletişim kurabilir ve fiyatları da öğrenebilirsin. Fiyatları etkinliğe göre değişse de 10000 TL’den başlıyor.

Firmanın İzmir bölgesindeki fiyatları için de buraya göz atabilirsin. Efes Bandosu’nun DüğünYardımcısı.com’a özel fiyatlarını görmek için hemen “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak kampanyalı paketleri ve indirimli rakamlara ulaşabilirsin.

Olanakları

Efes Bandosu, alışılmışın dışında enstrümanları ve müzik türü açısından geniş yelpazesiyle etkinliğinin istediğinden ve beklediğinden kapsamlı, mükemmel olmasına gayret gösteriyor. Repertuar dilleri sadece Türkçe değil, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca ve Almanca da yer alıyor. Çaldıkları müzikler de diller kadar çeşitli.

Türkçe/yabancı pop, oyun havaları, rock, elektronik, Türk halk müziği, klasik, caz/blues, hip hop, funk ve konsept müzikler yapıyorlar. Konsept müziklerin içinde ise; 70’ler, 80’ler ve 90’lar nostalji müzikleri, Karadeniz, Latin, Balkan, Grek’e özgü müzikler, Flamenko ve Tango müzikleri var.

Efes Bandosu Nerededir? Nasıl Ulaşılır?

Bodrum Muğla merkezli bu firma başka şehirlerde de hizmet veriyor. Firmaya ulaşım sağlamak için, teklif formunu doldurabilir veya danışma servisimizle irtibata geçebilirsin.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Açık havada performans gerçekleştirmeleri, düğün öncesi planlama toplantısı, ekipman temini, orkestralar, müzik grubu, ses-ışık ve sahne sistemleri başlangıç paketinin içinde bulunmaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketin içinde; dans grupları, davul şovu, kanto hizmeti, kendi müzik listesini oluşturma ve şehir dışına hizmet vardır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün organizasyonu dışında açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, piknik, sünnet düğünü organizasyonlarına katılım sağlamaktadırlar.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlik gününden 4 hafta önce orkestrayla iletişime geçilmelidir.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Genel olarak Ege Bölgesi'nde hizmet veriliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ