Efes Bandosu

2024 Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
10.000 TL
Her Şey Dahil Paket
10.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Barkovizyon ve Led Ekran
Düğün öncesi planlama toplantısı
Düğünler ve etkinlikler için DJ temini
Ekipman
Kendi müzik listesini oluşturma
Orkestralar
Şehir dışı hizmet

Efes Bandosu Hakkında

Günümüzde var olan sıkıcı ve standart eğlence anlayışından ziyade, sadece size özel bir organizasyon teması ile hayallerinizdeki düğün orkestrası ve bandosuna ulaşabilirsiniz. Efes Bandosu etkinliğiniz için deneyimlerini ve yıllarca süren sahne tecrübesi ile karşınıza çıkıyor. Ekibinde bulunan profesyonel sanatçılar eşliğinde unutulmaz anlar vadeden grup kurulduğu günden itibaren başta düğün olmak üzere birçok konser, etkinlik ve kokteyl davetleri düzenlemiştir. Ekibin çeşitli grup ve sanatçılarla beraber yurt içi ve yurt dışı konser, turne ve albüm çalışmalarını sürdürmektedir. Efes Bandosu İzmir’de ön plana çıkan orkestralar arasında yer almaktadır.

Efes Bandosu Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Efes Bandosu, en özel gecenizi en mutlu gününüz yapmak için özel hizmetlerle sahne alıyor. Misafirlerinizi kapıda karşılayan özel ekibiyle, tamamen size özel seçimlerin bir araya geldiği repertuvar sayesinde sizleri sıra dışı bir eğlence bekliyor. Oldukça geniş Türkçe ve yabancı şarkı repertuvarına sahip olan Efes Bandosu, isteğinize bağlı dj performansı hizmeti de sağlamaktadır.

Hangi Sahne Şov ve Özel Şovları Sağlıyorlar?

Sürpriz sahne şovları ve sizin için özelleştirilmiş profesyonel sahne, ses ve ışık sistemleri ile hem ruhunuza hem de kulağınıza dokunan seçimler sizi başka dünyalara götürecek. Orkestra çerçevesinde, kendine ait ses, ışık ve sahne sistemlerinden faydalanmayı tercih ediyor. Bu şekilde anlaşmış olduğunuz düğün mekanından bu gibi gereksinimlerin karşılanması için bir beklenti içerisine girmenize gerek kalmadan organizasyonunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz.

Ayrıcalıklı Görsellik ve Müzik Şöleni

Organizasyonlarınız için arka fonunda Efes Celsus Kütüphanesi’ne ait görsellerle, kuyruklu piyanodan kontrbasa kadar birçok farklı enstrümanın bir araya geldiği sahne tasarlanmakta. Üç kademeli özel tasarım sahne ve ışık sistemiyle diğer orkestralardan farklı olarak öne çıkan yönlerinden bir tanesi.

Profesyonel ekibimiz, çiftlerinin istekleri doğrultusunda onlara hitap eden bir repertuvar hazırlıyor ve eşi benzeri olamayan bir düğün gecesi yaşanmasına olanak sağlıyor. Efes Bandosu ayrıca nişan, parti ve doğum günü, açılış, bayi toplantısı, mezuniyet töreni gibi organizasyonlarda da sahne alıyor.

Siz de düğün orkestrası için karar vermekte zorlanıyorsanız İzmir’in Alsancak ilçesinde hizmet vermekte olan Efes Bandosu’nun engin repertuvarına bir şans verebilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler,Doğum günü, Baby shower, Nişan törenleri, Parti

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Şehir dışına hizmet var

3 görüş

  1. Hayatınızın en güzel gecesini yaşamak istiyorsanız Efes Bandosu tercih edilmeli. Gecenin her dakikası, her saati tek kelime ile harikaydı. Deneyim ve tecrubelerinden dolayı tüm Efes Bandosu aileisne teşekkür ederim.

  2. Iyi muzik

    Dillere destan dugun muzigi icin efes bandosunu secebilirsiniz. Bir dostumuzun onerisiyle tanistik ekiple. Hepsi sicacik insanlar. Islerinede asiklar vede. Cok eglendiriyorlar. Dugunumde caldilar. Oneririm.

  3. Eğlenceli ve keyifli bir gece geçirmek istiyorsanız Efes bandosunu tercih etmelisiniz. Düğünümüzde herkes çok eğlendi. Pistten kimse yerine oturmak istemedi.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Izzet Tokay
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ