Ege Üniversitesi Sosyal Tesisleri

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Kapalı Davet Alanı
Şehir Manzaralı

Ege Üniversitesi Sosyal Tesisleri Hakkında

Şehir içerisinde tüm imkanlara sahip olurken aynı zamanda cebinize de uygun bir yer arıyorsanız, Ege Üniversitesi Sosyal Tesisleri tam da aradığınıza uygun bir yer. Ege Üniversitesi yerleşkesi içerisinde yer alan bu mekan ulaşım açısından da hem misafirlerinize hem de sizlere oldukça kolaylık sağlayacak.
Bornova’da üniversitenin içerisinde yer alan sosyal tesisler birden fazla davet alanına sahip olması yönü ile dikkat çekiyor. Düğün gününüz için davetli sayısına ve açık ya da kapalı alanda nerede tercih ediyorsanız bu davet alanlarından birisini seçerek düğün gecenizi planlama şansına sahipsiniz.Bu davet alanları açık ve kapalı olmalarının yanında 100 kişiden 750 kişiyi ağırlama imkanını da bulunduruyor. Siz sadece kaç kişi olacağınızı belirtmeniz yeterli olacaktır. Gerisini Ege Üniversitesi Tesisleri çalışanları sizler için halledeceklerdir. İster ağaçların arasında yeşillikler ve doğanın güzelliği ile bir arada bir gece geçirebilir, isterseniz de kapalı davet alanında hayallerinizin insanıyla beraber olmanız mümkün.

Ege Üniversitesi Sosyal Tesisleri Olanakları

Mekanda süslemeler yapılırken düğün sahiplerinin istekleri ön planda tutularak düzenleme gerçekleştirilmekte. Sizlerin istediği renklerle masa ve sandalye giydirmeleri yapılmakta bunun yanında çiçekler, mumlar ya da ahşap dekoratif süslemeler de gecenize eşlik edebilir. Bunun yanında organizasyon firması ile de çalışma imkanınız bulunuyor.
Ege Üniversitesi Sosyal Tesisleri bünyesinde gerçekleştireceğiniz davetler de lezzetli yemeklere de sahip olacaksınız. Tesisin usta şefleri tarafından hazırlanan ikramlarda sizlerin istekleri doğrultusunda hazırlanıyor. Özel gecenizden önce menü tadımı yapabilir ve isteğinize göre de menüde değişime gidebilirsiniz. Oldukça fazla yemek çeşitlerini bu mekanda birbirinden lezzetli tatlar ile bulabilirsiniz.
Tüm imkanlarının yanında canlı müziğe de bu mekanda en eğlenceli hali ile sahip olacaksınız. Ege Üniversitesi Tesisleri bünyesinde çalışan birbirinden farklı tarzlara sahip olan orkestralar eşliğinde siz ve sevdikleriniz dans pistinden inmek istemeyeceksiniz.
Düğün davetlerinin yanında nişan, kına, mezuniyet etkinlikleri ve daha fazlasını burada gerçekleştirebilirsiniz. Aynı anda farklı davetler de gerçekleştirmek bu tesiste oldukça mümkün.
Tüm imkanları ve uygun şartları ile Ege Üniversitesi Sosyal Tesisleri bünyesinde kendinize uygun bir salon seçin ve gerisini profesyonellerin ellerine bırakın.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, Kına Gecesi, Bekarlığa Veda Partisi, Söz ve Nişan Organizasyonu, Sünnet Düğünü, Doğum Günü, Baby Shower, Özel Gün Organizasyonları, Evlilik Teklifi Organizasyonu, Kahvaltı Organizasyonları, İftar Yemekleri, Yılbaşı Partisi Organizasyonu, Mezuniyet Partisi ve Balo, Üniversite Mezun Toplantı ve Davetleri, Konferans ve Seminerler, Davet ve Resepsiyon, Kulüp Davetleri, Brunch ve Piknik Etkinlikleri, Kurumsal Etkinlikler, Bayi Toplantıları, Yıllık Değerlendirme Toplantıları

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Anlaşacağınız organizasyon firması sayesinde bu mekanda her türlü imkana sahip olabilirsiniz.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Düğün pastasından, yemekli davetlere kadar tesislerin usta şefleri tarafından gönlünüze göre tüm yiyeceklere sahip olabilirsiniz.

Manzara ve Lokasyon

Yeşilliklerin arasında yer alan bu mekanda aynı zamanda havuz da bulunmakta.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Gece 00.00'a kadar canlı müziğin ritmine siz ve misafirleriniz kapılabilirsiniz.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Kendi fotoğrafçınız ile sosyal tesisin etrafında yer alan doğal güzellikler ile unutulmaz görsellere sahip olabilirsiniz.

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Konaklama imkanı yok.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Caner ACAR
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ