Eğlenceli Mahalle

2023 Davet Alanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
150 TL
200 TL
Kokteyl
100 TL
100 TL
Pasta - Meşrubat
100 TL
150 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
400
min
|
500
max
Otopark
500

Özellikler

Açık Davet Alanı

Eğlenceli Mahalle Hakkında

İzmir’in merkezinde kabare sahnelerini aratmayacak olan Eğlenceli Mahalle, hem gündelik eğlenceleriniz için hem de düğünleriniz için vazgeçilmez olacak.
Alsancak’ta yer alan bu mekan klasik mekanların yanında konsepti ile de dikkat çekmekte. Geçmiş zamanların mahalle kültüründen ilham alınarak tasarlanması yanında tiyatroların kabare sahnelerinden de ilham alınarak dizayn edilmiş.İsmini görsellik olarak tam anlamıyla sunan Eğlenceli Mahalle, misafirlerinin unutulmaz bir gece geçirmelerini istiyor.

Eğlenceli Mahalle, düğün ve davet organizasyonları için açık olarak hizmet veren tek davet alanına sahip. Açık alanda 500 misafiri kolaylıkla ağırlama imkanına sahipsiniz. Açık davet alanının yanında panoramik manzarası ile de dikkat çekiyor.Beyaz dikdörtgen masaların yer aldığı mekanda masa ve sandalye süslemeleri renk olarak beyaz tüllerle süslenmiş.Beyaz renk sayesinde mekanın kendi tasarımı daha da ön plana çıkıyor. Eski mahalle kültürlerinden ilham alınarak tasarlanan mekanda duvarlara balkon görünümü verilerek tasarım yapılmış.Duvarlarda mavi ve beyaz renkleri hakim. 90’lar mahalle kültürünün sıcak yapısı mekanda oldukça hakim.Dilek balonlarını andıran tepeden sarkan ışıklar ise mekana ayrı bir samimi hava katıyor. Hayallerinizdeki geceyi geçirirken dilek balonları ile kalbinizden geçen geceye bir adım daha yaklaşacaksınız.

Eğlenceli Mahalle Eğlenceli Davetlerin Adresi

Eğlenceli Mahalle’de dikkat çeken bir diğer nokta ise, kocaman sahnesi. Masaların hemen karşısında yer alan bu geniş sahne sayesinde canlı müzik eşliğinde unutulmaz anlar yaşayacaksınız.Mekan gündelik zamanlarda alkollü bir eğlence mekanı olarak hizmet veriyor. Bu sahnede birbirinden ünlü ve keyifli gruplar yer alıyor. Sizler de düğün gecenizde bu orkestralardan istediğiniz ile anlaşarak çalışma imkanına sahip olabilirsiniz.
Düğün geceleri genelde bitmesin istenir. After party yapmak için ayrı mekan aramanıza gerek bıraktırmayacak olan Eğlenceli sayesinde gece 02.00’a kadar canlı müzik eşliğinde eğlenme imkanına sahipsiniz.

Alkollü olarak hizmet veren bu mekanda yemekli davet verme imkanına da sahipsiniz. İster Eğlenceli Mahalle ‘nin yetenekli şefleri tarafından hazırlana ikramlarla misafirlerinizi ağırlayabilir, isterseniz de catering firması ile de anlaşabilirsiniz.
Samimi ve unutulmaz bir gece geçirmek için mekan arayanlar için Şair Eşref Bulvarı’nda Eğlenceli Mahalle ile hayallerinize kavuşabilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, Kına Gecesi, Bekarlığa Veda Partisi, After Party, Söz ve Nişan Organizasyonu, Sünnet Düğünü, Doğum Günü, Özel Gün Organizasyonları, Evlilik Teklifi Organizasyonu, Kahvaltı Organizasyonları, Yılbaşı Partisi Organizasyonu, Mezuniyet Partisi ve Balo, Üniversite Mezun Toplantı ve Davetleri

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Tiyatro sahnesini aratmayacak bir konsepte sahip olan mekan, misafirlerine beyaz tüllerle süslenmiş masa ve sandalyelerini sunuyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

İster mekanın sizler için hazırladığı yiyeceklerle gecenizi geçirebilirsiniz isterseniz de catering firması ile anlaşarak gecenizi lezzetli bir hale getirebilirsiniz.

Manzara ve Lokasyon

İzmir'in merkezi Konak Alsancak'ta bulunan bu mekana hem ulaşım hemde manzaranın şıklığı ile aradığınız her şeye sahip olabilirsiniz.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Mekanın anlaşmalı olarak çalıştığı birden fazla orkestra grubu bulunmakta. Kendi tercihinize göre bu gruplardan birisi ile canlı müzik eşliğinde eğlenme imkanına sahipsiniz.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Anlaşmalı olarak çalışacağınız fotoğrafçı ile geceye dair hiçbir detayı unutamayacaksınız.

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Konaklama imkanı yok.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ