Elchyn Group – Elchyn Catering

2024 Catering ve Düğün Yemeği Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
5.000 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Elchyn Group – Elchyn Catering Hakkında

Elchyn Group – Elchyn Catering, İstanbul Kağıthane konumunda ‘’Exclusive Catering’’ alanında kendini kanıtlamış bir firma olarak hizmet sunuyor. 1987 yılından bu yana Türkiye’nin her bir yanına hizmet veren firma daima yükselen başarı grafiği sektörün en köklü ve en güvenilir firması olarak biliniyor. Bu başarısını, müşteri memnuniyetini ön plana koyarak kazanan firma, davet ve düğünler için uygun fiyatlar da sunuyor. 5.000 TL’den başlayan avantajlı fiyatları hakkında tüm bilgiler yazımızın devamında yer alıyor.

Hizmet Olanakları

Elchyn Group – Elchyn Catering; disiplinli hizmet anlayışı ve onlarca yıldır süren tecrübesi sayesinde pek çok sektör tarafından tercih ediliyor. Çeşitli diplomatik misyonlar, ünlü firmalar, finans ve otomotiv sektörü ve daha pek çok sektör için hizmet sunuyor. Türkiye çapındaki bütün büyük firmaların ve en özel davetlerin birinci adresi olan Elchyn Catering, eminiz ki senin için de harika bir seçenek oluyor.

Talep doğrultusunda 81 ilin tümüne hizmet sunabilecek donanıma sahip olan Elchyn Catering üstlendiği her organizasyonda müşteri memnuniyetine dikkat ediyor.

Sunulan Avantajlar

Elcyhn Group, catering hizmeti dışında çiçek aranjmanları, masa ve sandalye temini ve mekan süsleme hizmetleri de veriyor. Firmanın sunmuş olduğu bu geniş hizmet yelpazesi içinden dilediğin hizmeti talep edebilirsin. Firma yetkilileri önceliği senin isteklerine veriyor.

Özel gün davetlerinde ve kurumsal etkinliklerde istersen ana yemek sunumu için Elcyhn Catering ile çalışabilirsin. Ana yemek dışında tatlı ikramları, aperatifler, meyve sunumları, ara sıcaklar, sıcak ve soğuk içecekler gibi lezzetler de hazırlanabiliyor. Ayrıca unutmadan ekleyelim düğün ve nişan pastası gibi özel tasarım pastalar da firma tarafından hazırlanıyor.

Elchyn Group – Elchyn Catering Fiyatları

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz tüm bu hizmetler ve daha fazlası belirli paketleri oluşturuyor. Firma ile etkinlik tarihinden bir hafta önce iletişime geçerek yetkililer ile bir görüşme ayarlayabilirsin.

Bu görüşmede hangi hizmetlerin sana sunulmasını istediğini belirleyebilir, buna göre sana en uygun fiyatlandırmayı öğrenebilirsin. Firmanın ortalama başlangıç fiyatı ise 5.000 TL’den başlıyor.

Elchyn Group – Elchyn Catering Nerededir? Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Firmayı ulaşmak için sayfanın üst kısmında belirttiğimiz iletişim bilgilerinden yararlanabilirsin. Eğer Elcyhn Group’u yerinde ziyaret etmek istersen de İstanbul Kağıthane ilçesinde bulunan ofislerini ziyaret edebilirsin. Navigasyona girebileceğin adres ise aşağıda yer alıyor;

Seyrantepe, Altınay Caddesi, No:14, Kağıthane / İstanbul.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Catering, çiçek, masa / sandalye temini, pasta, süsleme hizmeti veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta önce iletişime geçilmeli.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Şehir dışında hizmet verilebiliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ