Smyrna Wedding Hall

2024 Kır Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
50 TL
80 TL
Kokteyl
30 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
250
min
|
500
max
Kır Bahçesi Alanı
250
min
|
500
max
Otopark
250

Özellikler

Doğa Manzaralı
Orman içi
Bahçe
Çim alan
Engelli girişine uygun
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Kolonsuz salon
Masa şamdan seçenekleri
Şehir dışı
Şehir merkezi

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Karşılama Hostesi
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Smyrna Wedding Hall Hakkında

Hayalindeki kır düğünü için mekan arayışında mısın? O zaman seni Smyrna Wedding Hall ile tanıştıralım! İzmir Menderes ilçesinde hizmet veren mekan sektördeki tecrübesi ve avantajları ile ön plana çıkıyor. Kır bahçesi alanında düğün gerçekleştirme maliyetiyle de İzmirli çiftlerin yüzünü güldürüyor. Mekanın fiyatları kişi başı olarak 30 TL’den başlıyor.

Mekan Kapasitesi ve Özellikleri

Smyrna Wedding Hall çiftlere bu özel günleri için 500 kişilik kapasiteye sahip kır bahçesi alanını sunuyor. Mekan, gelin tagı ve gelin yolu ile açık hava düğün salonunu süslendiriyor. Masa süslemelerinde ise yeşil rengine en çok yakışan hasır süslemeler kullanılıyor. Davet alanına ek olarak mekanın 250 araç kapasitesine sahip otopark alanı da bulunuyor. Böylece şehir dışından şahsi araçlarıyla gelen misafirlerin park yeri arama sıkıntısı çekmiyor.

Kır Düğünü Olanakları

Smyrna Wedding Hall kusursuz bir kır düğünü için bünyesinde bulunan organizasyon ekibiyle çiçeği burnunda çitleri buluşturuyor. Böylece bu özel günün tam istediğin şekilde planlanıyor. Organizasyon sorumlusu davet alanın süslendirilmesinde tercihini doğallıktan yana kullanıyor. Ağaçlar etrafına serpiştirilmiş balonlar ile de organizasyonuna ayrı bir hava katılıyor. Masalarda zarif şamdanlar ve suplalar krem rengindeki örtüler ile adeta dans ediyor.

Kır bahçesi ün yapmış şefleri ile de catering hizmeti sağlıyor. Mekanın menüleri içerisinde damak zevkine uygun değişiklikleri yapabiliyorsun. Çeşitli ikramlar ile zenginleştirilen menülerde diyabetik, vegan ve vejetaryen seçenekleri de bulunuyor.

Karşılama hostesi ise sen düğün hazırlıklarını gelin ve damat odasında sürdürürken misafirlerini belirlediğin oturma düzeninde yerleştiriyor. A’dan Z’ye kadar her şeyi planlayan kır düğünü mekanı dışarıdan organizasyon firmaları ile de anlaşmana izin veriyor. Böylece farklı konseptlerde bir kır düğünü gerçekleştirebiliyorsun.

Smyrna Wedding’in kır düğünü olanakları ve avantajları hakkında daha detaylı bilgi almak ister misin? Tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet veren danışmanlık ve organizasyon ekibimiz ile iletişime geçerek hem mekan hakkında daha detaylı bilgi alabilir hem de kır düğünü ekibimizle birlikte planlayabilirsin.

Smyrna Wedding Hall Kır Düğünü Fiyatları

Kır düğünü mekanı fiyatları kişi başı olarak 30 TL’den başlıyor. Hafta içi gerçekleştirmek istediğin kokteyl düğün fiyatı olan bu rakam hafta sonu 50 TL civarında seyrediyor. Mekanın yemekli kır düğün fiyatları ise 50 TL ile 80 TL arasında değişiyor. Bütçene en uygun kır düğününü gerçekleştirmek için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurarak mekan yetkilileri tarafından DüğünYardımcısı.com’a sunulan kampanyalı fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi alabilirsin.

Smyrna Wedding Hall Nerededir? Nasıl Gidilir?

Kır bahçesi, İzmir’in Menderes ilçesinde hizmet veriyor. Şehir merkezinde adeta bir doğal güzellik yaratan mekana toplu taşıma kullanarak da ulaşım sağlayabilirsin. 707, 708 ve 804 numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsin. Özel aracın ile gelmeyi tercih edersen de mekanın açık adresini senin için bırakıyoruz: Altıntepe, 9556. Sok., No: 2, 35470, Menderes/İzmir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü, kına organizasyonları gerçekleştirilebiliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ