Ella Wedding & Events

2024 Düğün Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Sandalye kiralama ve süsleme
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme

Olanaklar

Barkovizyon
Catering hizmeti
Davetiye
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Havai fişek gösterisi
Kapalı çadır / tente
LCV
Mekan giydirme
Organizasyon danışmanlığı
Özel konsept tasarımı

Süsleme ve Ek Hizmetler

Düğün planlama hizmeti
Nikah şekeri

Ella Wedding & Events Hakkında

Ella Wedding & Events, 2000 TL’den başlayan fiyatları ve düğün organizasyonu konusunda tecrübeli çalışanları ile Manisa’nın Merkez bölgesinde hizmet veriyor. Güçlü portfolyosu ve aldığı olumlu geri dönüşlerle yıldızını parlatan Ella Wedding, Manisa düğün organizasyonu firmaları arasında çiftleri uğrak yeri haline geliyor.

Hizmet Yelpazesi

Ella Wedding & Events en iyi Manisa düğün organizasyonu firmaları arasında yer alıyor. Düğün organizasyonu konusunda yetkinliğini kanıtlamış olan firmada birçok olanaktan bütçeni aşmayacak şekilde yararlanabiliyorsun.

Firma düğün organizasyonu dışında söz, nişan, kına gecesi ve sünnet töreni gibi etkinlikleri de senin için planlıyor. Baby shower, evlilik teklifi, doğum günü ve özel partiler ile kurumsal etkinlikler için de firmanın ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanabilirsin.

Düğün Organizasyonu Olanakları

Ella Wedding & Events müşteri memnuniyetini önemseyen politikası ve detaylara önem veren organizasyon sorumlularıyla çiftlerden tam not alıyor. Servis elemanı, mekan giydirme ve dekorasyon gibi hizmetleri başlangıç paket içerikleri arasında sunan firma birçok başarılı organizasyona imza atıyor.

Firma; catering hizmeti, barkovizyon, havai fişek gösterisi ve fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetleri de tercihine göre paketine dahil ediyor. Müşteri geri dönüşlerini önemseyen firmada LCV hizmeti de veriliyor.

Ella Wedding & Events düğün pastası, nikah şekeri ve davetiye gibi düğün organizasyonu için önem taşıyan detayları da senin için gerçekleştiriyor.
Tente/çadır kiralama ile DJ ve orkestra temini gibi ek hizmetler ise firmanın tercih listelerinde üst sıralarda yer almasını sağlıyor.

Firmanın düğün organizasyon hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak için ücretsiz hizmet veren danışmanlık ekibimizle iletişime geçebilirsin. Dilersen ekibimizden kusursuz bir düğün için ihtiyacın olan tüyoları da alabilirsin.

Ella Wedding & Events Düğün Organizasyon Fiyatları

Firma 2000 TL’den başlayan başlangıç paketi fiyatları ile hizmet veriyor. Tercihlerine göre oluşturacağın her şey dahil paketlerin fiyatı ise 3000 TL’ye kadar artıyor. Yararlanmak istediğin ek hizmetler de firmanın fiyatları üzerinde belirleyici rol oynuyor.

“Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurarak firma yetkilileri tarafından DüğünYardımcısı.com’a özel olarak hazırlanan kampanyalar hakkında detaylı bilgi alabilirsin. Bütçeni aşmadan hayalindeki düğünü gerçeğe dönüştürmek sadece bi’ tık uzağında!

Ella Wedding & Events Nerededir? Nasıl Gidilir?

Firma Manisa ilinde hizmet veriyor. Merkez bölgesindeki konumuyla da kolay ulaşım imkanı sağlıyor. Böylece toplu taşıma araçlarını kullanarak da firmaya ulaşım sağlayabiliyorsun. Özel aracın ile gelmeyi tercih edersen de Merkez konumuna gelmen yeterli oluyor.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Masa süsleme ve dekorasyon, servis elemanı, mekan giydirme, ses ve sahne sistemleri, ışıklandırma ve masa/sandalye kiralama gibi hizmetler başlangıç paketi içerikleri arasında yer alıyor

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Tente/çadır kiralama, barkovizyon, DJ ve orkestra temini, LCV ve catering hizmeti gibi olanaklar her şey dahil paket içinde yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Detaylı bilgi için ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün organizasyonu dışında baby shower, doğum günü, kına, söz, nişan ve sünnet töreni gibi davetler ve kurumsal etkinlikler için de hizmet veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

En az iki hafta önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Firma, merkez ofisinin bulunduğu Manisa ilinde ve diğer tüm illerde hizmet veriyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Tüm düğün organizasyonu aksesuarları ile masa ve mekan dekorasyonu yapılıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ