Emin Koçak Hotel

2024 Otelde Düğün Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
80 TL
100 TL
Kokteyl
50 TL
80 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
200
min
|
300
max
Otopark
50

Özellikler

Şehir Manzaralı
Şehir merkezi

Olanaklar

Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Vale
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Emin Koçak Hotel Hakkında

Kayseri Kocasinan’da otelde düğün organizasyonu için muhteşem bir isim seni bekliyor. Emin Koçak Hotel, merkezi konumu ve ayrıcalıklı hizmetleri ile öne çıkıyor. Düğün başta olmak üzere pek çok farklı organizasyon türüne ev sahipliği yapabilen otelin fiyatları kişi başı ortalama 50 TL’den başlıyor.

Ayrıntılı bilgi yazımızın devamında yer alıyor.

Emin Koçak Otel Özellikleri

Emin Koçak Hotel, düğünün için isteyebileceğin tüm detayları sunuyor. Öncellikle burası birden fazla salon seçeneği ile kapasitene ve tarzına uygun olanı seçme imkanı sunuyor. İstediğin kadar kişiyi davet edebileceğin, kapasite sıkıntısı yaşamayacağın salonlarda rahatça ve donanımlı bir davet seni bekliyor.

Davet alanlarından kapalı alanın ise 300-400 kişilik kapasitesi bulunuyor. Aynı zamanda donanımlı teknik ekibiyle de kaliteli bir etkinlik hazırlıyor. Kokteyl kapasitesi ise 200-300 kişi ile tüm sevdiklerinle olabilme imkanı sunuyor. DüğünYardımcısı.com danışman ekibiyle iletişime geçerek mekan hakkında detaylı bilgi alabilirsin.

Sunduğu Olanaklar

Emin Koçak Hotel, tamamen sana özel masa sandalye süslemesi, canlı müzik gösterisi yapılıyor. Profesyonel kadrosu, müşteri odaklı çalışma anlayışı ile çiftlerden tam puan alıyor. 200 kişilik restoranında eşsiz şehir ve Erciyes Dağı manzarası eşliğinde kutlamalarını gerçekleştirebilmeni sağlıyor.

Misafirlerine ünlü Kayseri mutfağından Osmanlı ve Selçuklu dönemi mutfağına özgü tatlara kadar güzel lezzetler ikram ediyor. Mekanın aşçıları misafirler için lezzetli ve tamamen senin seçimlerinle şekillenebilecek menüler oluşturuyor. Üstelik menü tadımı yaparak, menüde dilediğin değişikliğe gitme şansın da oluyor. Aynı zamanda çocuklara özel, diyabet, kosher, vegan ve vejetaryen menü seçenekleriyle misafirlerine kendilerini özel hissettirecek jestler yapabilirsin.

Emin Koçak Hotel Düğün Fiyatları

Bu otelde oldukça uygun fiyat aralıklarında davet düzenleyebilirsin. Etkinlik gününe göre fiyatlarda değişiklik olabiliyor. Kokteyl konseptte düzenlenen davet fiyatları 50 TL’den başlarken, yemekli düğünler kişi başı 80 TL’den başlayan fiyatlarla düzenlenebiliyor. Hafta sonu ise bu fiyat 100 TL’ye çıkabiliyor.

Adres & Yol Tarifi

Kayseri’nin Kocasinan ilçesinde yer alan Emin Koçak Hotel’e kendi aracınla rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsin. Kayseri Ticaret Borsası yanında konumlanıyor. Yaklaşık 50 araçlık otoparkı sayesinde park sorununu düşünmene de gerek kalmıyor.

Açık adresi ise şöyle; Örnekevler, 72, Kocasinan Blv., 38010 Kocasinan/Kayseri.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanları sunuluyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Emin Koçak Hotel düğün dışında açılışlar, kurumsal etkinlikler, kına, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, parti, mezuniyet törenleri ve nişan hizmeti veriyor.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Sadece kapalı alan vardır. Kapalı alanın kapasitesi 200-300 kişidir.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kokteyl ve menü çeşitleri tamamen senin tercihine bağlı olarak değişir.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik ve servis 24:00 da sona eriyor.

Manzara ve Lokasyon

Mekan şehir merkezinde bulunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ