Emre Şimşek Photography

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Doğum çekimi
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Emre Şimşek Photography Hakkında

İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde bulunan Emre Şimşek Photography ile en özel dakikalarını ölümsüzleştirmek ister misin? Dış çekim ve düğün fotoğrafçılığı hizmeti veren Fotoğrafçı Emre Şimşek fiyatları ile de seni sevindirecek. Başlangıç paketi fiyatı 1000 TL’den başlayan ve birçok konseptte hizmet veren Emre Şimşek hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsin. Ayrıca kampanyalar, indirimler ve fırsatlardan haberdar olmak için de Düğün Yardımcısı’nın ücretsiz danışmanlık servisini arayabilirsin.

Emre Şimşek Sunulan Hizmetler

Sunduğu imkanlar ile Emre Şimşek’ten fazlasıyla memnun kalacaksın. Tekrar tekrar izlemek isteyeceğin düğün belgeseli, düğün klibi ve düğün hikayesi ile Emre Şimşek sana o özel günü ölümsüzleştirebilir. Fotoğrafçı Emre Şimşek, düğün gününün her anını kayıt altına alabilir ve sana ortaya harika bir belgesel çıkarabilir.

Emre Şimşek Photography nişan, katalog, kına, mezuniyet, doğum günü, save the date, trashday konseptli çekimleri de gerçekleştiriyor. Buna ek olarak dış mekan, stüdyo ve şehir dışı çekimleri yaparak da değerli çiftler ile buluşuyor. Kalite ve tecrübesinden ödün vermeyen Düğün Yardımcısı olarak, Emre Şimşek ile bir ay öncesinden iletişime geçmenizi  öneriyoruz. Bu bir aylık süre içerisinde Emre Şimşek ile karşılıklı olarak fikir ve önerileri tartışabilir, harikalar yaratabilirsin.

Fotoğrafçı Emre Şimşek’in hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak için Düğün Yardımcısı’nın ücretsiz danışmanlık servisine ulaşabilirsin.

Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafı Fiyatları

Emre Şimşek Photography bünyesinde her şey dahil paket fiyatı 1.500 TL’den başlamaktadır. İsteklerine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Fotoğrafçı Emre Şimşek’in kampanyalarından, indirimlerinden ve fırsatlarından haberdar olmak için Düğün Yardımcısı’nın ücretsiz danışmanlık hizmetine ulaşabilirsin. Ayrıca “Teklif Al” butonuna tıklayarak isteklerini girebilir, Düğün Yardımcısı’nın sana özel olarak sunduğu fiyatlar arasından seçimini yapabilirsin.

Emre Şimşek Photography Nerededir ? Nasıl Ulaşım Sağlanır?

Fotoğrafçı Emre Şimşek, İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde hizmet vermektedir. Oldukça merkezi bir konumda bulunan Emre Şimşek’e toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Şahsi aracın ile gitmek istersen eğer detaylı adres tarifi için Düğün Yardımcısı’nın ücretsiz danışmanlık servisini arayabilirsin.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Fotoğrafların orijinal teslimi, dış çekim ve ekip teminini içermektedir.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Video ve fotoğraf çekimi, konsept çekim, düğün hikayesi ve düğün klibi hizmetlerini içermektedir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Düğün belgeseli ve hikayesi, katalog ve konsept çekimleri ve şehir dışında ve yurt dışında özel çekimler ile ek hizmetlerde vermektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Konsept çekim, katalog çekimi, nişan çekimi, dış çekim, save the date, trashday, düğün klibi, düğün hikayesi ve düğün belgeseli hizmetleri vermektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 1 ay önce iletişime geçmelisiniz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul ve tüm şehirlerde hizmet verilmektedir.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Konsept çekim, katalog çekimi save the date ve trashday seçenekleri ile çekimler yapılmaktadır.

Sipariş teslim süresi?

Maksimum üç ay teslim süresi vardır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Emre Şimşek
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ