En Bordo Wedding Hall

2024 Davet Alanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
100 TL
150 TL
Kokteyl
80 TL
80 TL
Pasta - Meşrubat
80 TL
100 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
750
min
|
1.000
max
Kapalı Davet Alanı
500
min
|
750
max
Kır Bahçesi Alanı
750
min
|
1.000
max
Otopark
150

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Kapalı Davet Alanı
Doğa Manzaralı
Şehir Manzaralı

En Bordo Wedding Hall Hakkında

17 yıllık deneyimleri ile En Bordo Wedding Hall Narlıdere’de misafirlerinin en özel günlerinde yanlarında olmak için düğün sahiplerini bekliyorlar.
En Bordo, deneyimli kadrosu ve işlerinde usta ekibi sayesinde 17 senedir birçok düğüne ev sahipliği yapmış ve yapmaya da devam ediyor. İşlerini severek yapan bu ekip, özel bir gece yaşatmak adına mekanı aile sıcaklığında bir dizayn ile düğün yapmak isteyen çiftlere sunuyor. En Bordo Wedding Hall’ın davetler için iki adet salonu bulunmakta.

Açık olarak ve kır alanı olarak yer alan mekanda 1000 kişiyi ağırlayabilirsiniz. Yapay havuzun da bulunduğu bu alanda yeşil ve mavi renkleri eşsiz bir görünüme sahip.Mekanın tasarımı yapılırken düğün sahiplerinin istekleri ön planda tutularak dizayn gerçekleştiriliyor. Yemekli davet vermek isteyenler için yuvarlak masalar ya da yan yana dizilen uzun masalar kullanılıyor. Masalar mumlar ve çiçeklerle süsleniyor. Bunun yanında düğün sahiplerinin isteklerine göre de dizayn unsurları ekleniyor. Kır düğünlerinin vazgeçilmez romantizmine uyum sağlaması için ise de beyaz, pembe gibi soft renkler de tercih ediliyor. Açık alanda kokteyl şeklinde davet vermek isteyenler için de beyaz sandalyeler tüllerle süslenerek düzenleme yapılıyor. Açık alanın genişliğinden de nikah alanı ile davet alanını ayrı kullanarak faydalanabilirsiniz. Geniş sayıdaki davetler için oldukça uygun olan mekanda, havuzun kenarına yerleştirilen sandalyeler ve nikah kürsüsü ile en unutulmaz “evet” cevabınızı verebilirsiniz.

En Bordo Wedding Hall Olanakları

Günümüzde kır düğünleri kadar kışın yapılan düğünler de oldukça fazla. Bunun için En Bordo Wedding Hall, 500 kişiyi ağırlayacak kapasiteye sahip kapalı balo salonuna da sahip.Kapalı balo salonu en az kır alan kadar göz alıcı. Ahşap bir zemine sahip olan balo salonunda beyaz renk kendisini sıklıkla gösteriyor. Kapalı balo salonunda da ister yemekli bir davet verebilir, isterseniz de kokteyl konseptli bir gece geçirebilirsiniz.

Yemekli bir düğün gecesi geçirmek istiyorsanız En Bordo doğru adres olacaktır. Tüm yemekleri kendi mutfağında hazırlayan mekan, misafirlerine yemekli davetler için; ana yemek, ara sıcak, meyve ve kokteyl adına tüm ikramları sunmakta. Bunun yanında alkollü ve alkolsüz içeceklere de bu mekan sayesinde sahip olabilirsiniz.

En Bordo Wedding Hall, düğün sahiplerinin hazırlanabilmesi adına gelin ve damat odası sunmasının yanında VIP araç hizmetini de misafirlerine sunuyor. Bunun yanında dj eşliğinde after parti yapma imkanına da bu eşsiz mekanda sahip olabilirsiniz.
Kendinizi unutulmayacak bir gece hediye etmek isterseniz En Bordo Wedding, tüm renkleri ile yanınızda olacaktır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, Kına Gecesi, Bekarlığa Veda Partisi, After Party, Söz ve Nişan Organizasyonu, Sünnet Düğünü, Doğum Günü, Baby Shower, Özel Gün Organizasyonları, Evlilik Teklifi Organizasyonu, Kahvaltı Organizasyonları, İftar Yemekleri, Yılbaşı Partisi Organizasyonu, Mezuniyet Partisi ve Balo, Üniversite Mezun Toplantı ve Davetleri, Konferans ve Seminerler, Davet ve Resepsiyon, Kulüp Davetleri, Brunch ve Piknik Etkinlikleri, Kurumsal Etkinlikler, Bayi Toplantıları, Yıllık Değerlendirme Toplantıları

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Oldukça geniş dekorasyon fikirlerine sahip olan mekanın organizasyon sorumlusu, ahşaplar, balonlar, şamdanlar ve çiçeklerden faydalanmakta. Misafirlerinin isteklerini ön planda tutarak mekan dizaynı sağlanıyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

En Bordo Wedding Hall mutfağı tarafından hazırlanan yemekli davetlerde; ana yemek, ara sıcak, meyve, kokteyl içeren menü bulunmakta.

Manzara ve Lokasyon

Kır bahçesi olarak tasarlanan mekanda bulunan yapay havuz ile doğa ile iç içe yer almaktadır.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Düğün geceniz için mekan canlı müziği misafirlerine sunuyor. Geceyi kısa kesmek istemeyen düğün sahipleri için de dj eşliğinde after parti yapma imkanını da sağlıyor.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Kartpostalları aratmayacak manzaraya sahip olan mekanda, gün batımı manzarası ile unutulmayacak görsellere sahip olabilirsiniz.

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Konaklama imkanı yok.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Pinar Kamer
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ