Engin Titiz & Vals Müzik

2024 Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
10.000 TL
Her Şey Dahil Paket
11.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Davul şovu
Düğün öncesi planlama toplantısı
Düğünler ve etkinlikler için DJ temini
Ekipman
Fasıl grupları
Kanto hizmetleri
Karşılama grupları (Duet, Trio, Quartet)
Kendi müzik listesini oluşturma
Müzik grubu
Orkestralar
Ses, ışık ve sahne sistemleri
Şehir dışı hizmet

Engin Titiz & Vals Müzik Hakkında

Muhteşem sesler ve eşsiz ezgiler ile düğün gününü daha da güzelleştirmeye ne dersin? Engin Titiz & Vals Müzik, İstanbul Şişli lokasyonunda başarısı ve güçlü sesleri ile adından oldukça söz ettiriyor. Düğün orkestrası, kaliteli ekipmanları ve uygun paket fiyatları ile de ön plana çıkıyor. Orkestra fiyatları, 10000 TL’den başlıyor. Düğününü daha da güzelleştirecek olan orkestra ve dj hakkındaki tüm detaylar yazımızın devamında.

Hizmet Yelpazesi

Şef Engin Titiz tarafından kurulan orkestra, Türkiye’den ve yurt dışından gelen birçok değerli sanatçılardan oluşuyor. Deneyimli müzisyenlerden oluşan orkestranın geniş bir müzik repertuarı bulunuyor. İstanbul’da ün yapmış olan orkestra, istersen şehir dışında da hizmet verebiliyor. Düğünün yanı sıra; kurumsal etkinlik ve toplantılar, parti ve kutlamalar gibi birçok etkinlikte sahne alıyor.

Vals Müzik, ışık ve truss hizmeti de sunuyor. DJ ve orkestra temini de sağlayan Engin Titiz & Vals Müzik ekibinden hizmet almak istersen, iki hafta önceden iletişime geçmen gerekiyor. Orkestranın performans öncesi hazırlığı da bir saat sürüyor. Teknik ekipmanları sayesinde ses performansını görsel şölen ile destekliyor.

Sunulan Olanaklar

Vals Müzik, çiftlerin isteklerini ve memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyor. İstekleri ve konsepti öğrenmek amacıyla düğün öncesinde planlama toplantısı düzenleniyor. Düğününün kır düğünü ya da salon düğünü olması başarılı ekip için fark etmiyor. Düğün orkestrası ister açık alan istersen de kapalı alanda hizmet verebilmekte.

Böylece düğün gününde her şey planlandığı gibi eksiksiz ve muhteşem geçiyor. Davul şovu, fasıl grubu, karşılama müzik grubu gibi birçok imkanlarına da hayran kalacaksın. En özel gününü Vals Müzik ekibine emanet ederek, harika saatler geçirebilirsin.

Engin Titiz & Vals Müzik Düğün Orkestrası Fiyatları

Vals Müzik fiyatları; etkinlik türüne ve performans süresine göre değişiklik gösteriyor. Başlangıç paketini tercih edersen fiyatlar 10000 TL’den başlıyor. İçerik yönüyle daha fazla hizmeti barındıran her şey dahil pakete ise, 11000 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsin. Cebine en uygun olan paketi seçerek en mutlu gününde davetlilerinin kulaklarının pasını silebilirsin.

Güncel paket fiyatlarını öğrenmek ve sana özel ayrıcalıklardan yararlanmak için Ücretsiz Teklif Al kısmından formu doldurman yeterli.

Engin Titiz & Vals Müzik Nerededir? Nasıl Gidilir?

Vals Müzik, İstanbul ilinin Şişli ilçesinde konumlanıyor. Kolay ulaşıma sahip olan Teşvikiye semtine özel araç veya toplu taşıma araçları ile gidebilirsin. 26B, 29C ve 26A numaralı otobüsleri kullanabilirsin. Trafiksiz ulaşım istersen de, M2 metro hattını tercih edebilirsin.

Özel aracınla gitmek istersen açık adresi şöyledir:

Hüsrev Gerede Caddesi, Ergüven Palas No:50 D:1 Teşvikiye, Şişli / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketinde; ses ve sahne ekipmanları, orkestra ve düğün öncesi planlama toplantısı bulunmaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketin içeriğinde; şehir dışı hizmet alma seçeneği, dj ve fasıl grubu, karşılama müzik grubu ve kişiye özel müzik listesi yer almaktadır.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Tüm Türkiye'de hizmet vermesi ve geniş repertuar gibi avantajlar sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Söz ve nişan merasimi, sünnet düğünü, baby shower ve partiler, kurumsal etkinlik ve toplantılar gibi tüm özel günlerinde hizmet vermeye hazır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Engin Titiz & Vals Müzik ile düğün orkestrası için en az 2 hafta öncesinde irtibat kurmanı öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul Şişli lokasyonunda ofisi bulunan düğün orkestrası, şehir dışında da hizmet veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ