Erkan Organizasyon

2024 Nişan Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme

Olanaklar

Davetiye
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Havai fişek gösterisi
Mekan giydirme
Organizasyon danışmanlığı
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı

Süsleme ve Ek Hizmetler

Mum
Nişan hatırası hediyeleri
Nişan tepsisi

Erkan Organizasyon Hakkında

Dünyaevine girme yolunda atacağın ilk adım olan nişan organizasyonun için profesyonel destek almaya ne dersin? Cevabın evet ise, sana deneyimli bir ekipten bahsedeceğiz: Erkan Organizasyon. Firma, Manisa ilinin Salihli ilçesinde konumlanıyor. Tüm illerde hizmet vermesi ile rakiplerinden ayrılan nişan organizasyonu firması, uygun paket fiyatları ile de cep yakmıyor. 1000 TL’den başlayan uygun fiyatlarla nişan merasimini düzenleyebilirsin. Firma detayları için yazımızı okumaya devam edebilirsin.

Özellikleri

Erkan Organizasyon, başta söz ve nişan merasimleri olmak üzere; birçok farklı etkinliği de gerçekleştirebiliyor. Düğün, kına gecesi, baby shower ve doğum günü, açılışlar ve toplantılar organize edebiliyor. Nişan organizasyonu için gerekli olan mum, nişan tepsisi gibi birçok aksesuarı da temin ediyor.

Tercih edilen davet alanını supla, şamdan ve çiçek aranjmanları ile donattığını da belirtmek isteriz. Ayrıca Erkan Organizasyon, tüm Türkiye’de hizmet vermesi ile de öne çıkıyor. Hayalini süsleyen nişan merasimini emin ellere bırakmak istiyorsan, burası tam senlik. Firma hakkında daha fazla bilgi almak için, ücretsiz danışmanlık servisimizi araman yeterli.

Nişan Organizasyonu Olanakları

Geniş hizmet yelpazesi ile davet sahiplerini mutlu eden Erkan Organizasyon birçok olanak ve fırsatı da birlikte sunuyor. Firma öncelikle mekan giydirme ve dekorasyon hizmeti ile tercih ettiğin davet alanını hazırlıyor. Nişan davetiyesi konusunda da kendine güvenen firma, DJ ve orkestra da getirebiliyor.

Erkan Organizasyon ile nişan gününe hazırlanmak istersen, renkli bir havai fişek gösterisine de hazır olmalısın. En güzel gününü profesyonel hizmetlerle daha da güzelleştiren firma, organizasyon sorumlusu da görevlendiriyor. Güleyüzlü servis personelleri ile çiftler ve davetliler rahat bir gece geçiriyor. Nişan merasimini ölümsüzleştirmek istiyorsan, firma çekim hizmeti de sağlıyor.

Erkan Organizasyon Nişan Fiyatları

Firmanın nişan organizasyon fiyatları, tercih edeceğin pakete göre farklılık gösteriyor. Standart hizmetlerin yer aldığı başlangıç paketi fiyatları, 1000 TL’den başlıyor. 2000 TL’den başlayan fiyatlar karşılığında da içerik açısından daha zengin olan her şey dahil paketi seçebilirsin. Uygun fiyatlar karşılığında hayallerine ilk adımı atabilirsin.

Ücretsiz Teklif Al kısmından formu doldurarak indirimlerden ve güncel kampanyalardan haberdar olabilirsin.

Erkan Organizasyon Nerededir? Nasıl Gidilir?

Nişan organizasyon firması, Manisa’nın gözde ilçelerinden olan Salihli mevkiinde konumlanıyor. Merkezi konuma sahip olan firma, çiftlere ulaşım açısından da kolaylık sağlıyor. Başta Manisa Salihli olmak üzere tüm şehirlerde de hizmet verebiliyor. Firma ile görüşmeye gerek özel aracın gerekse toplu taşıma araçları ile gidebilirsin. Aliağa-Cumaovası treni, 708, 776, 804 ve 808 numaralı otobüsleri kullanarak ulaşım sağlayabilirsin.

Firma açık adresi ise şöyledir: Mithat Paşa Mah.20.Sokak No.50 45300 Salihli / Manisa.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Firma bünyesindeki başlangıç paketi içerikleri hakkında bilgi almak için ücretsiz hizmet veren danışmanlık servisimizi arayabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil pakette; mekan süsleme ve dekorasyon hizmeti, DJ ve canlı müzik temini, fotoğraf ve video çekimi, havai fişek ve organizasyon sorumlusu yer almaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Baby shower, bayi toplantısı, doğum günü, kına gecesi ve mezuniyet töreni gibi özel günlerde de hizmet alabilmen mümkün oluyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten en az 4 hafta önce iletişime geçilmelidir.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Manisa, Salihli ve şehir dışındaki bölgelerde hizmet verilmektedir.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Seçtiğin davet alanı süslemeler, çiçek detayları ve renkli tüller ile hazırlanıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ