Esenler Kültür Merkezi

2024 Sosyal Tesisler Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
30 TL
30 TL
Kokteyl
30 TL
30 TL
Pasta - Meşrubat
30 TL
30 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
400
min
|
500
max
Kapalı Davet Alanı
500
min
|
750
max
Otopark
250

Olanaklar

Süsleme
Düğün Pastası
Gelin Yolu
Masa - Sandalye
Ses
Sahne ve Işık
Volkan Gösterisi
Yemek Servisi
Fotoğraf Çekimi
Video Çekimi
Organizasyon Sorumlusu
Ücretsiz Otopark
Vale Hizmeti
Organizasyon Öncesi Menü Tadımı
Menüde Değişiklik İmkanı
Kolonsuz Salon
Aynı Mekanda Birden Fazla Davet Alanı

Esenler Kültür Merkezi Hakkında

İstanbul’un Esenler ilçesinde yer alan bir düğün mekanı arıyorsanız, bu uygun fiyatlı sosyal tesise bir göz atmalısınız. Esenler’in en merkezi konumunda yer alan Esenler Kültür Merkezi en unutulmaz davetlerinize ev sahipliği yapmaktadır. Gerçekleştirdiği tüm davetlerinde kaliteli hizmet sergilemeyi ön planda tutan mekan ekibi uzun yıllardır sektörde görev almaktadır. Burada hayata geçirilmiş olan unutulmaz organizasyonlardan biri de sizin davetiniz olsun istiyorsanız, bir an önce Düğün Yardımcısı ekibiyle iletişime geçiniz. Tuna Mahallesi’nde yer alan kültür merkezi sevdiklerinizle özel anlar paylaşabileceğiniz oldukça konforlu bir mekandır.

Esenler Kültür Merkezi Olanakları

Esenler Kültür Merkezi adeta bir yaşam merkezi olarak tasarlanmasıyla dikkat çekmektedir. Kaliteli organizasyonların adresi olan Kültür Merkezi tüm davetlerinizi gerçekleştirebilmeniz adına kapılarını sizlere aralamaktan gurur duymaktadır.
Burada gerçekleştireceğiniz birçok davet, hem Kültür Merkezi ekibi için hem de sizler için adeta unutulmaz bir anı olarak kalacaktır. Düğün, kına, nişan ve sünnet gibi özel organizasyonları planlama konusunda uzman olan ekibi sayesinde davetinizi emin ellere teslim etmiş olacaksınız. Ayrıca en özel davetinizi burada gerçekleştirirken kültür merkezinin özel ayrıcalıklarından faydalanma imkanına sahip olabilirsiniz.

Dışarıdan hiçbir ek hizmet almanıza gerek kalmadan düğün organizasyonunuz en şık şekilde gerçekleştirilecektir. Bu mükemmel imkanları sayesinde bütçe dostu bir mekan olarak bilinmektedir. Hayal ettiğinizi çoğu konseptin kolayca karşılığını görebileceğiniz bir işletme anlayışı söz konusudur. Hayaliniz açık havada bir kır düğünü gerçekleştirmekse, Esenler Kültür Merkezi bunu karşılayabilir. Veya hayaliniz kapalı ve şık bir şekilde dekore edilmiş bir salonda dünya evine girmekse, mekan bu hayalinizi de gerçekleştirebilir. Dilediğiniz her ne varsa, bu sosyal tesiste mümkün kılınır.

Kalabalık organizasyonlarınızın tek adresi olan Esenler Kültür Merkezi kapalı balo salonlarında 800 kişiye kadar davetliyi ağırlama kapasitesine sahiptir. davetlerinizi kokteyl tarzında gerçekleştirerek, davetli sayısını arttırabilirsiniz. Dilerseniz mekanın sizlere sunduğu kır düğünü konseptine bir şans verebilir ve masal gibi bir davet gerçekleştirebilirsiniz. Doğa Bahçesi ismi verilen bu alan, doğayla iç içe olmasıyla davet sahiplerinin ilgisini çekmektedir. Muhteşem yeşilliklerin, ağaçların yanı sıra, devasa süs havuzu ve ahşap köprülerin yarattığı doğal ambiyans eşliğinde bir organizasyon gerçekleştirmek için, hemen ekibimizle iletişime geçin

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, Kına Gecesi, Söz ve Nişan Organizasyonu, Sünnet Düğünü, Mezuniyet Partisi ve Balo, Kurumsal Etkinlikler, Bayi Toplantıları

Manzara ve Lokasyon

Mekan sizlere şehir manzarası sunmaktadır. Oldukça hoş bir kır alanı mevcuttur. Mekan Eseneler ilçesindedir. Mekana metro hattı ile ulaşım sağlayabilirsiniz. En yakın durak ''Esenler'' olacaktır.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Orkestra seçeneği mevcuttur. Dışarıdan müzisyen getirilmez.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Fotoğraf ekibi mevcuttur. Dışarıdan fotoğrafçı getirilmez.

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Yok

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ