Esin Arıcan Haute Couture

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim
Tamir

Esin Arıcan Haute Couture Hakkında

İstanbul Şişli ilçesinde bulunan Esin Arıcan Haute Couture, özel günlerin için şık gelinlik ve abiye modelleri ile seni bekliyor. Uzun yıllardır sektörde olan Esin Arıcan ve ekibi, oldukça profesyonel ve hızlı bir hizmet veriyor. 1000 TL’den başlayan başlangıç paketi fiyatları ile de çiftlerin ceplerini düşünüyor. Gelinlikçi detaylarını yazımızın devamında bulacaksın.

Hizmet Yelpazesi

Nişanlık, sabahlık, gecelik, duvak ve gelin eldiveni gibi gelinliği tamamlayıcı ve diğer ürünleri ile ön plana çıkıyor. Geniş model yelpazesi ile her türlü konsepte ve dekora uygun gelinlik modellerini bünyesinde barındırıyor. 3 prova sonucunda hayal ettiğin gelinliğe ulaşmış oluyorsun.

Hali hazırda bulunan hazır gelinlik modelleri ile de beğeni toplayan Esin Arıcan Gelinlik, diğer moda evlerine göre çok kısa bir sürede sipariş teslimi yapabiliyor. Zamanlama ve memnuniyet konusunda kendilerine çok güvendiklerini de söylemeden geçmeyelim.

Sunulan Olanaklar

Esin Arıcan Gelinlik, müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamak adına kısa süre içerisinde istediğin gelinliği sana sunuyor. Tecrübeli ve profesyonel ekibi ile en kaliteli kumaşları kullanarak özel dikim gerçekleştiriyor. Gelinlik modelleri üzerinde yaşanacak herhangi bir sıkıntı da gelinlikçi tarafından hallediliyor.

Her bir prova aşamasını özenle yapıyor ve yılların verdiği tecrübe ile doğru yönlendirmelerde bulunuyor. Esin Arıcan Haute Couture gelinlerin mutluluğunu her şeyin üzerinde tutarak onlara rüya gibi gelinlikler sunuyor.

Esin Arıcan Gelinlik Fiyatları

1000 TL’den başlayan başlangıç paketi fiyatları; 3000 TL’den başlayan her şey dahil paket fiyatları mevcuttur. Ancak özel tasarımlarda ve isteklere göre fiyatlar değişmektedir. Hazır gelinlik modelleri özel tasarım modellere göre daha uygun fiyatlara sahiptir. Tasarım harikası gelinlikler ile düğününde tüm gözler senin üzerinde olacak. Hayalindeki gelinliği senin için tasarlayabilecek başarılı bir ekiple berabersin.

Güncel fiyat bilgisi almak ve sana özel ayrıcalıklardan yararlanmak için “Ücretsiz Teklif Al” kısmından formu doldurabilirsin.

Esin Arıcan Gelinlik Nerededir? Nasıl Gidilir?

Gelinlikçi, İstanbul’un en bilindik semtlerinden olan Şişli lokasyonunda yer alıyor. Şehir merkezinde yer alması nedeniyle ulaşım avantajı sağlıyor. Firma ile çalışmak istersen, gerek özel aracın gerekse toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlaman mümkün. M2 metro istasyonu, NİŞANTAŞI-EMİNÖNÜ dolmuşu, 55T, 32T ve 30M numaralı otobüsleri kullanabilirsin.

Gelinlikçi açık adresi:

“Meşrutiyet, Halaskargazi Cd., 34380 Şişli/İstanbul, Türkiye”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paket içerisinde; hazır gelinlikler, prova ve tadilat işlemleri yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil pakette; özel tasarım modeller ve kalıplar, tamamlayıcı aksesuarlar, prova ve tadilat işlemleri bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kişiye özel dikim, kişiye özel aksesuarlar aynı zamanda da 1 hafta gibi kısa bir süre içerisinde sipariş teslimi ek avantajlar arasında gösterilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişanlık ve diğer özel günlerin için de tasarımları mevcuttur. Ek olarak tamamlayıcı aksesuarları ile de dikkat çekiyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Esin Arıcan Haute Couture ile gelinlik için en az 3 ay öncesinde irtibat kurmanı öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Gelinlikçi, İstanbul'da hizmet veriyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Her türlü konsept, dekorasyon ve tema seçeneğine uygun gelinlik tasarlanmaktadır.

Sipariş teslim süresi?

Siparişin 1 hafta içerisinde teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Esin Arıcan
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ