Eşrefpaşa Evlendirme Memurluğu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
150
min
|
400
max
Otopark
35

Özellikler

Kolonsuz salon
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Otopark alanı
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Eşrefpaşa Evlendirme Memurluğu Hakkında

Eşrefpaşa Evlendirme Memurluğu, İzmir merkez ilçelerinden biri olan Konak ilçesinde yer alıyor. İzmirli çiftler tarafından fazlasıyla tercih edilen nikah salonu, misafirlerine pek çok ayrıcalık be geniş kapasite imkanı sunuyor. Yenilenmiş yapısıyla göz kamaştırıyor. Salon kiralama fiyatları ise ortalama 200 TL’den başlıyor.

Evlendirme dairesi hakkında daha fazla bilgi için içeriğimizi okumaya devam et.

Eşrefpaşa Evlendirme Memurluğu Nikah Salonu Fiyatları

Nikahını Eşrefpaşa Evlendirme Dairesi bünyesinde gerçekleştirmek istiyorsan ödemen gereken farklı fiyat tutarları bulunuyor. Evlilik cüzdanı bedeli de bunlardan bir tanesi. Aile cüzdanı için 140 TL talep ediliyor. Salonu kullanman için gerekli izin belgeleri fiyatları da 50 TL. Yapacağın nikah töreni için de 250 TL değerinde hizmet bedeli talep ediliyor.

Şimdi gelelim salon kiralama fiyatları incelemesine. Kiralama fiyatları etkinliğin saatine ve gününe göre değişiyor. Mesai saatleri ve mesai dışı etkinliklerde farklı ücretler isteniyor. Hafta içi gerçekleştireceğin nikah organizasyonu için kiralama fiyatı 200 TL olarak belirlenmiş. Hafta sonu ise 350 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Eşrefpaşa Evlendirme Memurluğu hakkında en net fiyat bilgilerini almak istersen üst taraftaki “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsin. Bu şekilde sana özel kampanya ve fırsatlardan da faydalanabilirsin.

Kapasitesi ve Özellikleri

Nikah salonu, içerisine ilk adım attığın andan itibaren seni etkiliyor. Dışarıda kocaman bir balkonu bulunuyor. İçeri girdiğinde, altın renkleriyle süslenmiş duvarlar ve kolonlar bulunuyor. Eşrefpaşa Evlendirme Dairesi Nikah Salonu da oldukça geniş. Görmeye alışkın olmadığımız kapasiteye sahip olan nikah salonu, 400 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyor.

Genelde kullanılan kırmızı konferans sandalyeleri burada yerini açık krem rengi sandalyelere yerini bırakıyor. Oldukça şık ve sade bir görünüm elde ediliyor. Yüksek tavanlı ve kolonsuz salonun sahnesi de bir o kadar geniş. Nikah masası süslemeleri de göz kamaştırıcı.

Eşrefpaşa Evlendirme Dairesi tarafından nikah işlemleri için talep edilen belgeler hakkında en güncel bilgiyi almak için ücretsiz danışmanlık servisimizi arayabilirsin.

Eşrefpaşa Evlendirme Memurluğu Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir, Konak ilçesinde hizmet veren nikah salonu oldukça merkezi bir konumda yer alıyor. Bu sayede ulaşım açısından da kolaylık sağlıyor. ESHOT otobüs hatları, İzmir Metro veya tramvay kullanarak şehrin bir çok noktasından kısa sürede varabilirsin. Kendi aracınla, taksi veya minibüs de kullanabilirsin.

Bayramyeri Mevkii, İnönü Caddesi, No:2/1, Konak / İzmir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

35 araçlık otopark kapasitesi ile farklılaşmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Nikah töreni için düşündüğün tarihten en az 15 iş günü önce Eşrefpaşa Evlendirme Memurluğu ile iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Eşrefpaşa Evlendirme Memurluğu, herhangi bir düğün fotoğrafçısı ile dışarıdan anlaşma sağlamana olanak tanımaktadır.

Manzara ve Lokasyon

İzmir, Konak, Eşrefpaşa mevkiinde yer almaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ