Etimesgut Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
min
|
600
max
Otopark
250

Özellikler

Kolonsuz salon
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Otopark alanı
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Etimesgut Evlendirme Dairesi Hakkında

En büyük Ankara nikah salonu ile tanışmaya hazır mısın? Etimesgut Evlendirme Dairesi kılavuzluğunda yönetilen Korkut Ata Kongre ve Kültür Merkezi seni ve müstakbel eşini bekliyor. Salon kiralama fiyatları 150 TL’den başlayan Etimesgut Nikah Dairesi hakkında en güncel bilgileri aşağıda okuyabilirsin.

Kapasiteleri & Özellikleri

600 kişi kapasiteli Korkut Ata Kongre ve Kültür Merkezi, modern mimarisi ile alkış topluyor. Engelliye uygun bir giriş sunan nikah salonu, 300 araçlık otopark alanı ile de öne çıkıyor. Ayrıca Etimesgut Belediyesi Evlendirme Dairesi, yüksek tavanlı ve kolonsuz salon özelliklerini de bünyesinde barındırıyor.

Teknolojik altyapısı gayet yeterli olan Korkut Ata Kongre ve Kültür Merkezi, canlı nikah yayını olanağı da sunuyor. Bu bağlamda dışarıdan düğün çekim ekibi ile anlaşmana da imkan tanıyan Etimesgut Belediyesi, nikah akdine katılamayan yakınlarını da mutlu ediyor.

Nikah İşlemleri İçin Gerekli Belgeler

DüğünYardımcısı.com ekibi olarak “Ankara’da nikah işlemleri için gerekli belgeler hangileri?” sorusu ile sıklıkla karşılaşıyoruz. Ankara Büyükşehir Belediyesi kılavuzluğunda hizmet veren hemen hemen her evlendirme dairesi aynı belgeleri talep ediyor.

Nikah için gerekli olan belgeler başında ise son 6 ayda çekilmiş vesikalık fotoğraf geliyor. Ayrıca evlenme beyannamesi de istenen belgeler arasında. Son olarak nüfus aslı ve fotokopisi gerektiğini de unutmadan sana aktaralım.

Etimesgut Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Fiyatları

Korkut Ata Kongre ve Kültür Merkezi fiyatları hakkında bilgi vermeden önce nikah işlemleri için verilen ücretleri bir gözden geçirelim. Etimesgut Belediyesi nikah işlemleri için 35 TL değerinde bir dosya masrafı talep ediyor. Ayrıca Etimesgut Evlendirme Memurluğu, evlilik cüzdanı için ise 121 TL’lik bir değer biçmiş.

Salon kiralama fiyatları ise 150 TL ile 750 TL arasında değişkenlik gösteriyor. Nikah salonu kiralama ücretleri üzerindeki en önemli faktör ise organizasyon tarihi. Hemen “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak karşına çıkan formu doldurabilir ve indirimli nikah salonu fiyatları görebilirsin.

Etimesgut Evlendirme Dairesi Nerededir? Nasıl Gidilir?

Aşağıda açık adresi yazılı Etimesgut Belediyesi Evlendirme Dairesi; 512, 537 ve 566 numaralı otobüs hatları güzergahında bulunuyor.

Topçu Mahallesi, Ahimesut Bulvarı, 1558. Cadde, No:33, Etimesgut / Ankara.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

300 araçlık otopark alanı ile farklılaşmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak nikah töreni için düşündüğün tarihten en az 10 iş günü öncesinde Etimesgut Belediyesi Evlendirme Dairesi ile iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dilersen dışarıdan düğün fotoğrafçısı veya çekim ekibi temini sağlayabilirsin.

Manzara ve Lokasyon

Ankara, Etimesgut konumunda bulunmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ