Evlilik Güncesi

2023 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Evlilik Güncesi Hakkında

Evlilik Güncesi dış çekim konusunda uzmanlaşmış düğün fotoğrafçısı ekibiyle düğün gününün tüm detaylarını unutulmaz kılıyor. Üstelik İstanbul, Beyoğlu konumunda bulunan stüdyosunda da düğün çekimlerini yapabiliyor. Tüm bu hizmetleri ise 2000 TL’den başlayan fiyatları ile sağlıyor. Firmanın sunduğu tüm çekim olanaklarına yazımızın devamından ulaşabilirsin.

Hizmet Yelpazesi

Firma düğün günü sürecinde ister erken bir tarihte istersen de geç bir tarihte tüm dış çekimlerini gerçekleştirebiliyor. Bununla birlikte Evlilik Güncesi Fotoğrafçılık, düğün süreci için attığın her adımda da yanında olabiliyor. Hayat arkadaşına söz verdiğin günden nişan törenine ve kına gecene kadar bile hizmet sağlıyor. Bununla birlikte mezuniyet ve kurumsal etkinliklerinde de özel anlarını ölümsüzleştirebiliyor.

Evlilik Güncesi Dış Çekim Olanakları

Düğün günün için her şeyin mükemmel olmasını istediğini ve tüm detaylara önem verdiğini bilen firmanın düğün fotoğrafçısı ekibi detay çekimleri gerçekleştiriyor. Saçından makyajına, gelin çiçeğinden damadın cep süsüne kadar emek verdiğin tüm detayları objektifine yansıtıyor. Düğün klibi, düğün belgeseli, trashday, save the date, katalog ve konsept çekimlerinden dilediğini de dış çekim olarak tercih edebiliyorsun.

Dış çekim için belirlemiş olduğun alanda yakın kadraj ve uzak kadraj çekimlerle aşkını belgeliyor. Yapılan çekimleri aile albümü, panoramik albüm, cep albümü ve poster şeklinde basımını gerçekleştirebiliyorlar. Son olarak ise 45 iş günü içerisinde tüm siparişlerini teslim edilmek üzere hazır hale getiriyorlar.

Evlilik Güncesi Fotoğraf Beyoğlu Dış Çekim Fiyatları

Birçok seçim olanağı sunan firmanın fiyatları seçimlerine göre belirleniyor. Başlangıç ve her şey dahil paket seçenekleri ile birçok hizmetten yaralanabiliyorsun. Ortalama olarak bu paketlerin fiyatları ise 2000 TL’den başlıyor.

Dilersen hemen bu paket içeriklerini öğrenmek ve isteklerin doğrultusunda net bir fiyat bilgisine kavuşmak adına ücretsiz teklif al butonunu kullanabilirsin.

Evlilik Güncesi Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde stüdyosu ile hizmet veren firmaya toplu taşıma araçlarını veyahut kişisel aracını kullanarak ulaşım sağlayabilirsin. Danışmanlık servisini arayarak firma ile görüşme sağlayabilir, çekim detaylarını konuşabilir ve de anlaşma sağlayabilirsin. Yüz yüze görüşme gerçekleştirmek istiyorsan da stüdyonun açık adresi şu şekilde;

“Şahkulu, Serdar-ı Ekrem Caddesi, No:27, Beyoğlu / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekim öncesi görüşme, ekipman temini ve çekimlerin orijinal teslimi sağlanıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Danışmanlık servisini arayarak detaylı bilgi alabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Yurt içi ve yurt dışı çekim olanağı sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trashday, nişan, katalog ve konsept çekimlerinden dilediğini tercih edebiliyorsun.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

20 gün öncesinde iletişim kurmalısın.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde hizmet veriyor.

Sipariş teslim süresi?

30 gün içerisinde tüm siparişlerin teslim edilmek üzere hazır halde bulunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ