Evren Evlendirme Dairesi

Olanaklar

Fotoğraf ve video çekimi

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Evren Evlendirme Dairesi Hakkında

Dünya evine girmek  için özenle dizayn edilmiş bir evlendirme dairesi mi arıyorsun? O zaman Evren Evlendirme Dairesi tam sana göre. Ankara Çankaya ilçesinde 300 TL’den başlayan fiyatları ile hizmet veren nikah salonu seni cezbettiyse bu fiyat dahilinde sahip olabileceğin ayrıntılara geçelim.

Kapasitesi & Başvuru Süreci

200 kişi kapasiteyle çiftlere hizmet veren Evren Nikah Salonu, 08:30 ile 17:30 saatleri arasında dünya evine girmek isteyen çiftlere başvuru kaydı açıp randevu oluşturabiliyor. Daha sonra nikah işlemleri, yoğunluğa ve konuma bağlı olarak en az 2 en fazla 5 iş günü içerisinde tamamlanıyor.

Evren Evlendirme Dairesi Nikah Süreci

Evren Belediyesi nikah işlemleri için bazı belgeler talep ediyor. Kimlik ve kimlik fotokopisi bu belgelerin ilk sırasında yer alıyor. Ayrıca son 6 ayda çekilmiş dört adet vesikalık fotoğrafını da belgelerinin içinde bulundurman gerekiyor.

Ankara’da evlendirme dairesi olarak hizmet sunan nikah salonu, evlilik izin belgesi olması durumunda diğer ilçelerden de nikah kıyabiliyor. Merak ettiğin tüm diğer detayları danışmanlık servisini arayarak öğrenebilirsin.

Evren Evlendirme Dairesi Fiyatları

Nikah salonunda evlilik cüzdanı fiyatları içerisinde bulunduğumuz yıl özelinde 130 TL olarak belirlenmiş. Salon kiralama fiyatları ise nikah konsepti veya nikah tarihine göre değişkenlik gösterebiliyor.

Ayrıca, Evren Belediyesi Nikah Salonu, evlilik dosya ücreti olarak 35 TL talep ediyor. Ek olarak da evlenme izin belgesi için 120 TL’lik bir ücret alınıyor.

Hemen “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak nikah için indirimli fiyatları görüntüleyebilirsin. Buna ek olarak ücretsiz hizmet veren organizasyon danışmanlarımızı arayarak aktif kampanyaları veya anlık fırsatları da öğrenebilirsin.

Evren Evlendirme Dairesi Nerededir? Nasıl Gidilir?

Çankaya ilçesine bağlı bulunan evlendirme dairesi, Ankara, Evren ilçesinde bulunuyor. Merkezi konuma toplu taşıma araçlarıyla ulaşım sağlayabilirsin. Evren Belediyesi Nikah Salonu’na en hızlı ulaşımı metro kullanarak ulaşabilirsin.

Belirtilen konuma gitmek için de 317-7 ve 319 numaralı otobüs seferlerini de kullanabilirsin. Kişisel aracının da ulaşım için çok iyi bir alternatif olabileceğini belirtmeden geçmeyelim. Salonun açık adresi ise şu şekilde;

“Şerafettin Yılmaz Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No:25, Evren / Ankara.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Evlilik cüzdanını içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan fotoğrafçı ile anlaşma sağlayabilirsin.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Kapalı alanı ile hizmet veriyor.

Manzara ve Lokasyon

Ankara Çankaya ilçesinde yer alıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ