Extenso Hotel

2024 Otelde Düğün Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
200 TL
250 TL
Kokteyl
150 TL
200 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

3D Sanal Tur

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
5
min
|
50
max
Kapalı Davet Alanı
500
min
|
750
max
Kır Bahçesi Alanı
5
min
|
50
max
Otopark
250

Özellikler

Asansör
Bahçe
Engelli girişine uygun
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Masa şamdan seçenekleri
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Jeneratör
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Extenso Hotel Hakkında

İzmir Gaziemir ilçesinde hizmet veren Extenso Hotel, ayrıcalıklı hizmetleri ve tecrübesi ile müşterilerinden beğeni topluyor. İzmir’deki en popüler düğün otelleri arasında yer alan tesisin fiyatları kişi başı 150 TL’den başlıyor. Otel hakkında ayrıntılı bilgiyi içeriğimizi okuyarak edinebilirsin.

Özellikleri ve Kapasitesi

Düğün oteli, oldukça şık dekore edilmiş davet alanı ile hizmet veriyor. Beyaz masa ve sandalyelerin kullanıldığı davet alanı yüksek tavanlı ve kolonsuz yapısıyla misafirlerin için ferah bir ortam hazırlıyor. Şamdan, supla, çiçek aranjmanı seçenekleri arasından da tercihini sen yapabilirsin.

Extenso Otel, açık ve kapalı olmak üzere iki farklı davet alanı ile hizmet veriyor. Kapalı davet alanı 500 kişiden 750 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Açık davet alanı ise 50 kişilik kapasitesi ile butik organizasyonlar için tercih ediliyor. Her iki davet alanında da düğüne ek olarak kına organizasyonları da düzenlenebiliyor.

Hizmet Seçenekleri

Otelin olanakları incelediğimizde ise menü seçenekleri dikkat çekiyor. Extenso Hotel ekibi, yemek servisi hizmetine fazlasıyla önem veriyor. Bu yüzden işinde usta aşçılar ile çalışıyor. Kokteyl ve yemek menüleri ile kutlamayı güzel bir ziyafetle taçlandırabilirsin. Her şeyden emin olmak için etkinlik öncesi tadım yapabilirsin.

Otelde düğün organizasyonunu uzun yıllar sonra bile dünmüş gibi hatırlamak istemekte haklısın. Bu sebeple organizasyonda otelin temin ettiği düğün fotoğrafçısı da orada oluyor. Fotoğrafçı, video çekim ekibi ile davetin en güzel anlarını senin için yakalıyor. Sana da uzun yıllar sonra bile bu güzel güne dönüp bakmak kalıyor.

Extenso Hotel Otelde Düğün Fiyatları

Otelde düğün fiyatları herkesin bütçesine uygun şekilde hazırlanıyor. Hafta içi yemeksiz organizasyonlar için 150 TL’den başlıyor. Yemekli otelde düğün için ise hafta içi fiyatları 200 TL olarak belirleniyor. Hafta sonuna ait kişi başı fiyatları ise 200 TL olarak sunuluyor.

Bütçene uygun net fiyat bilgisi için “Ücretsiz Teklif Al” formunu isteklerin doğrultusunda doldurabilirsin. Mekan danışmanlarımız ile iletişime geçerek indirimli düğün oteli fiyatları hakkında bilgi alabilirsin.

Extenso Hotel Adres ve Yol Tarifi

Otel, İzmir Gaziemir ilçesinde hizmet veriyor. Merkezi konumu sayesinde ulaşım açısından da kolaylık sağlıyor. Çeşitli toplu taşıma araçlarını kullanabileceğin gibi kendine ait bir araçla da ulaşımını sağlayabilirsin. IZBAN, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarının duraklarına yakın konumda bulunuyor. Kendi aracınla ulaşımını sağlamak istersen otelin açık adresi şu şekilde:

Gazi Mahallesi, Akçay Caddesi, No:218, Gaziemir / İzmir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına organizasyonlarını düzenleyebilirsin.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Mekan dışı organizasyon firması ile çalışabilirsin.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını ve servis 23:30'te sona eriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ