Extenso Hotel

2023 Kına Gecesi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
200 TL
250 TL
Kokteyl
150 TL
200 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

3D Sanal Tur

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
5
min
|
50
max
Kapalı Davet Alanı
500
min
|
750
max
Kır Bahçesi Alanı
5
min
|
50
max
Otopark
250

Özellikler

Şehir Manzaralı
Asansör
Bahçe
Engelli girişine uygun
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Masa şamdan seçenekleri
Yüksek tavan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Karşılama Kokteyli
Fotoğraf ve video çekimi
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Extenso Hotel Hakkında

İzmir’in en dinamik bölgelerinden biri olan Gaziemir ilçesinde hizmet veren Extenso Hotel, otel konseptinde her davetin için kapılarını açıyor. Lüks ve gösterişli davet alanları ile büyük beğeni topluyor. Profesyonel hizmetleri ile de sayısız avantaj sunuyor. Kına gecesi için yapılan ek düzenlemeler ve konsept hazırlıkları sayesinde hayallerini gerçekleştiren otelde davet fiyatları kişi başı 200 TL’den başlangıç gösteriyor.

Otel Özellikleri ve Kapasitesi

Extenso Otel, kapalı salonu kadar açık davet alanıyla da tercih ediliyor. Kapalı salonunda 200 – 500 kişilik geniş çaplı kına geceleri planlanıyor. Açık alanda ise 50 kişiye kadar butik davetler verilebiliyor. Sen de bu iki alandan birini tercih ederek geceni hayal ettiğin şekilde düzenleme şansına sahip olabilirsin.

Sarı ve beyaz renklerinin hakim olduğu masa – sandalye süslemelerine ek olarak kına tahtı da en şık şekliyle hazırlanıyor. Kırmızı, siyah ve beyaz renklerinin ağırlıklı olduğu tahtta lüks detaylar da eksik edilmiyor. Mekan genelinde kına gecesine özel tüm hazırlıklar özenle yapılıyor.

Extenso Hotel Kına Gecesi Fiyatları

Otelde kına organizasyonları yemekli ve kokteyl şekilde veriliyor. Herhangi birini seçerek misafirlerine unutamayacakları bir gün sunabilirsin. Yemekli kına fiyatları 200 – 250 TL arasında başlıyor. Kokteyl düzendeki davetler ise 150 – 200 TL’den başlıyor.

Otelin fiyat detaylarını doğrudan öğrenmek ve ek indirim fırsatlarını değerlendirmek için DüğünYardımcısı.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsin.

Sunulan Hizmetler

Gaziemir’de misafirlerini büyük bir memnuniyetle ağırlayan Extenso Hotel, geceye özel müzik ve şarkı seçimlerinin en doğru şekilde yapılmasını sağlıyor. Buna istinaden DJ ve orkestra temini hizmetini kendisi veriyor. Özel ve unutulmayacak anların kalıcı hale getirilmesi için fotoğraf ve video çekimi için de profesyonel bir ekibi bünyesinde bulunduruyor.

Organizasyon danışmanlığı ve organizasyon sorumlusu temini sayesinde hiçbir eksik olmadan davetin tamamlanabilmesini mümkün hale getiriyor. Yüksek tavanlı ferah salonunda otelde düğün gibi diğer konseptlerde de çalışmalar gerçekleştiriyor. Kına gecenden sonra düğününü de burada yapmayı isteyebilirsin.

Extenso Hotel Adresi

IZBAN, otobüs ve minibüs olmak üzere üç farklı şehir içi ulaşım aracı ile otele ulaşım sağlanabiliyor. Kolay bir ulaşım noktasında yer alan otel, Gaziemir’in merkezi bir noktasında. Böylece özel araçla gitmek de ek bir seçenek olarak değerlendirilebiliyor. Açık adresi şu şekildedir;

Gazi Mahallesi, Akçay Cd. No:218, 35410 Gaziemir / İzmir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ