Façiba Butik Otel Restaurant Cafe Bar

2024 Kına Gecesi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
50 TL
100 TL
Kokteyl
30 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
50
min
|
100
max
Kapalı Davet Alanı
50
min
|
100
max
Kır Bahçesi Alanı
50
min
|
100
max

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Kapalı Davet Alanı
Doğa Manzaralı
Şehir Manzaralı
Bahçe
Çim alan
Engelli girişine uygun
Gelin yolu
Kolonsuz salon
Şehir merkezi

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Etkinlik öncesi prova
Fotoğraf ve video çekimi
Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Özel konsept tasarımı
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Süsleme ve Ek Hizmetler

Bindallı / kaftan kiralama ve satış
Davul şov
Kına müziği
Kına tahtı kiralama

Façiba Butik Otel Restaurant Cafe Bar Hakkında

İstanbul, Şile ilçesinde yer alan Façiba Butik Otel Restaurant Cafe Bar, yeterli kapasitesi ve eşsiz manzarasıyla tercih edebileceğin ilk adres. Şehrin kalabalığından uzakta olan mekan, kına organizasyonu konusunda deneyimli çalışanları ve ilgili yetkilileri sayesinde birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Mekanın fiyatları ise, kişi başı 30 TL’den başlıyor. Kına gecesi ile ilgili detaylı bilgi almak için yazımızın devamını okuyabilirsin.

Mekan Kapasitesi & Özellikleri

Façiba Butik Otel, kapalı ve açık olmak üzere iki adet davet alanından oluşmaktadır. 100 kişilik kapasitesiyle hizmet veren mekanda, ücretsiz bir otopark bulunmaktadır. Façiba Butik Otel, renkli ışıklandırmalar, tüllerle süslenmiş ağaçlar, bembeyaz masa örtüleri ve otantik mobilyalarıyla konuklarını masalsı bir geceye davet ediyor.

Kına tahtını merkez alan mekanda, oturma düzeni ve konukların konforuna oldukça önem veriliyor. Konforun yanında şıklığı da elden bırakmayan Façiba Butik Restaurant içerisindeki masalar, canlı ve cansız çiçek aranjmanlarıyla zenginleştiriliyor. Ağaçların altındaki konumuyla ruhunu dans ettiren mekan, kına organizasyonunun otantik havasını hissetmek için tercih edebileceğin ilk adres.

Kına Organizasyonu Olanakları

Façiba Butik Otel, kına gecesi için sunduğu hizmetlerle Şile’nin gözde mekanları arasında yer alıyor. Müşteri memnuniyetini politika edinmiş mekanda her detayı kişiselleştirmen mümkün. Mekan giydirme, masa süslemeleri, kına müzikleri ve yemek servisleri gibi birçok olanağı hayallerindeki gibi şekillendirebilirsin.

Kına gecesi öncesinde ve etkinlik boyunca yanından ayrılmayacak organizasyon sorumlusu sayesinde en ince ayrıntısına kadar planlayabilirsin. Façiba Butik Otel bünyesindeki kına organizasyonu olanakları hakkında detaylı bilgi edinmek için, ücretsiz danışmanlık hattımızı arayabilirsin.

Façiba Butik Otel Restaurant Cafe Bar Kına Fiyatları

Façiba Butik Otel bünyesinde hafta içi/hafta sonu ve yemekli/kokteylli olmak üzere değişkenlik gösteren paketler bulunmaktadır. Mekan, yemekli kına organizasyonu tercihlerinde hafta içi 50 TL, hafta sonu ise 100 TL’den başlayan fiyatları ile hizmet vermektedir. Kına gecesini kokteylli olarak gerçekleştirmek istersen, fiyatlar 30 TL ile 50 TL arasında belirleniyor.

Güncel fiyatları öğrenmek ve sana özel ayrıcalıklardan haberdar olmak istersen, Ücretsiz Teklif Al kısmından formu doldurabilirsin.

Façiba Butik Otel Restaurant Cafe Bar Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul, Şile ilçesinde bulunan mekana özel aracınla ve trafiğe takılmadan ulaşım sağlayabilirsin. Ayrıca misafirlerin; mekana ait ücretsiz otopark sayesinde, park sıkıntısı yaşamadan etkinliğe katılım sağlayabilir. 139A, 139 ve 139T otobüs hatlarını kullanarak gelebileceğin restaurant açık adresine aşağıdan ulaşabilirsin;

Ahmetli Mahallesi İdeal Cad. No:9, 34980 Şile/İstanbul, Türkiye.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Mekan giydirme, kına müziği ve kına tahtı, masa süslemeleri ve fotoğraf & video çekimi gibi hizmetler başlangıç paket içerikleri arasında yer almaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Menü tadımı ve menüde değişiklik, bindallı kiralama, gelin yolu süslemesi ve davul şovu gibi ek hizmetler her şey dahil paket içerikleri arasında yer almaktadır.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Davul şovu ve organizasyon sorumlusu gibi ek hizmetler sağlayan Façiba Butik Otel Restaurant Cafe Bar'da, kına organizasyonunu hayallerindeki gibi gerçekleştirebilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Mekanda kına organizasyonu dışında; düğün, sünnet, söz & nişan, davet & resepsiyon ya da kurumsal toplantılar gibi özel etkinlikler düzenlemekte mümkün oluyor.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Mekana dışarıdan organizasyon firması temin edilebiliyor.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Façiba Butik Otel Restaurant Cafe Bar, kapalı ve açık olmak üzere iki adet davet alanından oluşmaktadır. 100 kişilik kapasitesiyle hizmet veren mekanın kapalı davet alanında kolon bulunmamaktadır.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Et ağırlıklı menü seçenekleriyle misafirlerini karşılayan Façiba Butik Otel Restaurant Cafe Bar, kokteylli menüler içinde de lezzetli atıştırmalıklar sunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Façiba Butik Otel Restaurant Cafe Bar'da müzik yayını ve yemek servisi 24.00'a kadar devam etmektedir.

Manzara ve Lokasyon

İstanbul'un Şile ilçesinde yer alan Façiba Butik Otel Restaurant Cafe Bar, şehir merkezine yakın konumu ve eşsiz manzarası sebebiyle kına organizasyonu için tercih edilen ilk mekanlar arasında yer alıyor.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Mekanda DJ ve orkestra bulunmaktadır.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Mekan fotoğraf ve video çekimi yapıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ