Fanus Medya

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Fanus Medya Hakkında

İzmir’ de gerçekleştireceğinizi dış çekim için Fanus Medya ile muhteşem fotoğraflar imza atabilirsiniz. Arka planın renk uyumuna kadar çekiminizdeki birçok detayı titizlik ile kontrol eden bir fotoğrafçı ile çalışmak sizleri çok mutlu edecek.

İzmir’de bulunan Fanus Medya ve özel gün fotoğrafçılığında uzmanlaşmış ekibi ile özel günlerinizdeki muhteşem anlarını bir ömür boyu saklayabileceğiniz kayıtlara dönüştürebilirsiniz. Çiftlerle birlikte olmaktan son derece mutluluk duyan bu fotoğrafçı dış çekimlerinizde sizlere doğal ortamlar yaratarak bu anlarda fotoğraflarınızı çekiyor. Bu oldukça doğal ve eğlenceli ortamlarda stresten uzaklaşıp rahat bir fotoğraf çekimi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Fanus Medya Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Sizler için dış çekim mekanlarını seçerken ekstra dikkat eden Fanus Medya bu aşamada doğal güzelliği olan konumları tercih ediyor ve renklere,tonlara çok dikkat ediyor.

Firma çekim yapılacak olan mekanın ambiyansı ve sizin eşsiz fotoğraflarınız ile birleştiriyor ve ortaya müthiş fotoğraflar çıkarıyor. Çekim türleri arasında düğün belgeseli, düğün klibi , düğün hikayesi , nişan çekimi, konsept ve katalog çekimi, save the date ve trashday çekimi bulunuyor. Firma şehir dışında ve yurt dışında da sizlere hizmet verebilmektedir. Yani fotoğraflarınız sizin istediğiniz her yerde çekilebilmektedir. Bu fotoğrafçının diğer özellikleri arasında orijinal kopya teslimi , stüdyo çekimi de bulunmaktadır.

Fanus Medya’nın size sağladığı muhteşem ekip ile özel gününüze ait fotoğrafların bulunduğu harika bir fotoğraf albümüne sahip olacaksınız.Ve her gören fotoğraflarınızı çok beğenecek ve mutlaka kimin çektiğini soracak.

Çekim Öncesi ve Sonrası Hizmetleri Nelerdir?

Fanus Medya fotoğraf dışında videolarını da profesyonel bir şekilde montajlamaktadırlar. Firma ile fotoğraf çekiminizi gerçekleştirmek isterseniz eğer 1 hafta önceden iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Fotoğraflarınızın çekimlerinizden 2 hafta sonra teslim edilebilmektedir. Fanus Medya’nın ortalama paket başlangıç fiyatı 1500-2000 TL’dir.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir Konak’ta bulunan firmanın açık adresi şu şekildedir: Arslan Plaza, Halit Ziya Bulvarı No:49 Daire:701/A, D:7. kat, 35210 Konak. Detaylı bilgi için Düğün Yardımcısı ücretsiz danışma hattını arayabilirsiniz. Fanus Medya ile ilgili olarak merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz. size özel fırsatları için haydi hemen şimdi bir tıkla formu doldur ve avantajlı fiyatları yakala!

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil çekim paketleri içerisinde dış çekim, düğün çekimi, düğün klibi, aksesuar ve ekipman hizmetleri gibi detaylar yer alıyor. Paketler hakkında daha fazla bilgi edinmek  ve size özel kampanyalardan faydalanmak için  "Teklif Al" formumuzu doldurabilirsiniz.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Firma yurt dışında ve şehir dışında hizmet olanağı sağlıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, save the date, trashday, nişan çekimi, konsept çekim ve katalog çekimi gibi çekim türlerini de gerçekleştirebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinliğinizden en az 1 hafta önce firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Firma Türkiye'nin tüm şehirlerine hizmet vermektedir.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Firmadan konsept çekim hizmeti alabilirsiniz.

Sipariş teslim süresi?

Fotoğraf ve video çekimlerinizi 2 hafta içerisinde teslim alabilirsiniz.

2 görüş

  1. Çekimler umduğumuzdan daha iyi ve eğlenceli geçti.Fatih bey ve ekibinin tecrübesi tartışılmazdı.Mutluluğumuza mutluluk kattınıziçin tekrar çok teşekkürlerrr

  2. çok çok memnun kaldık özelilkle o videoyu o kadar güzel hazırlamışlardı kii ben buradan bir daha teşekkür etmek istedimm

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Fatih Taştan
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ