Felicita Kına & Gelin Hamamı

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
10
min
|
15
max

Özellikler

Hamam
Sauna

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Organizasyon sorumlusu
Özel konsept tasarımı

Süsleme ve Ek Hizmetler

Kese ve köpük hizmeti
Masaj hizmeti
Özel ikramlar

Felicita Kına & Gelin Hamamı Hakkında

Geleneksel adetlerden hoşlanan ve farklı konseptte kına gecesi isteyen gelin adaylarından biriyim diyorsan; ‘gelin hamamı’ sana uygun bir organizasyon olacak. İstanbul’un Güngören ilçesinde konumlanan Felicita Kına Hamamı, gelin hamamı ve kına organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor. Üstelik bu organizasyonunu nedimelerin ile birlikte 500 TL’den başlayan fiyatları ile bütçeni sarsmadan gerçekleştirebiliyorsun. Seni daha fazla meraklandırmadan hamamın diğer detaylarından bahsedelim.

Tasarımı & Özellikleri

Hamamın içerisi ve göbek taşının üzeri kırmızı rengin hakim olduğu aksesuarlarla dekore ediliyor. Ambiyansı değiştirmek için mum ışıkları ve kırmızı güllerle süsleniyor. Kırmızı güller su alınan mermer kurnaların içine de serpiştiriliyor. Altın sarısı musluklar peştemaller ile dekore ediliyor. Meyve tabakları, atıştırmalıklar, renkli tefler, Shakira kemerleri göbek taşı üzerinde gelinlerin eğlencesine eşlik etmek için yerini alıyor.

Felicita Kına Hamamı Olanakları

Yaklaşık 12 arkadaşın ile birlikte gelin hamamı etkinliğini doyasıya yaşayabiliyorsun.  Havlu, peştamal, şampuan, duş jeli, sabun, terlik vb. malzemeler organizasyon başlamadan önce gelin adayları ve misafirleri için temin ediliyor. Sauna ve buhar odasından tercihe göre organizasyon öncesi veya sonrası da faydalanabiliyorsun. Tüm bunlara ek olarak geline özel dinlenme odası da tahsis edilebiliyor.

Hamam içerisine geçildiğinde yıkanma, keselenme aşamaları tamamlanıyor ve eğlence başlıyor. Eğlencenin başlamasına göbek taşının üzerinde sunulan atıştırmalıklar, meyve tabakları ve içecekler eşlik ediyor. Fasıl ekibi, DJ performansı veya canlı müzikle kız kıza eğlence dolu 3 saat içerisinde gelin hamamı organizasyonu tamamlanmış oluyor.

Felicita Kına Hamamı Fiyatları

Gelin hamamı organizasyonu için tüm olanaklarını sunan Felicita Kına Hamamı fiyatları, kişi sayısı, menü çeşitliliği ve talep edilen organizasyon konseptine göre değişiklik gösterebiliyor. Felicita Kına Hamamı’nda organizasyonların ortalama olarak paket fiyatları 500 TL’den başlıyor.

Eğer davetli sayına yönelik hamam tarafından net bir fiyat bilgisine ulaşmak istiyorsan hemen ücretsiz teklif al butonunukolayca kullanabilirsin.

Felicita Kına Hamamı Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul, Güngören ilçesinde hizmet sunan mekana toplu taşıma araçları ve kişisel aracınla rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsin. Adresi bulma konusunda bir sorun yaşarsan ya da yol tarifine ihtiyaç duyarsan hemen danışmanlık servisini arayabilirsin. Mekanın açı adresi ise şu şekilde;

“Genç Osman Mahallesi, Şehit Org. Eşref Bitlis Caddesi, No:8, Güngören / İstanbul.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Dekorasyon ve servis elemanı hizmetlerini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Hamam, sauna, buhar banyosu ve masaj hizmetleri bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kese, köpük, masaj, sabun, terlik ve spa hizmetlerinden faydalanabiliyorsun.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Kapalı alanda hizmet vermektedir.

Manzara ve Lokasyon

İstanbul’un Güngören ilçesinde hizmet sunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Atakan Ercan
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ