FM Murat Çakmak Hair Design

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.600 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Epilasyon
Evde / mekanda hizmet
Gelin başı yapımı
Gelinin yakınlarına hizmet
İpek kirpik
Kalıcı makyaj
Makyaj provası
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç bakımı
Saç provası
Saç tasarım
Takma kirpik

FM Murat Çakmak Hair Design Hakkında

İzmir’in Karşıyaka ilçesinde bulunan FM Murat Çakmak Hair Design farkıyla sana en yakışan gelin saçı ve gelin makyajı ile buluşabilirsin. Profesyonel ekibi ile düğün gününde son dokunuşları yapacak olan Murat Çakmak Hair Design fiyatları ile de yüzünü güldürecek. Başlangıç paketi fiyatları 1000 TL’den başlayan Kuaför Murat Çakmak’da sevdiklerin ve arkadaşlarında sana eşlik edebilir. Ancak bu kapasitenin 10 kişilik olduğunu da belirtelim.

Fm Murat Çakmak Hair Design’da Saç ve Makyaj

Gelin saçı ve makyajı yapılırken gelinlik modelinden düğün konseptine kadar tüm özellikler dikkate alınmalıdır. Deniz kenarında yapılan bir düğün için bohem gelin saçı ve nude tonlarda gelin makyajı yapılırken, ihtişamlı bir düğün salonunda topuz model gelin saçı ve ışıltılı bir makyaj tercih edilebilir. Güzel bir kır düğününde açık gelin saçı modelleri ve doğal gelin makyajı kullanılarak gelinin doğal güzelliği ortaya çıkarılır.

Karşıyaka’nın Mavişehir mevkiisinde bulunan FM Murat Çakmak Hair Design, son trendleri takip eden profesyonel bir ekibe sahiptir. Bu ekip, seçtiğin gelin saçı modelini ve gelin makyajını yüzüne en uygun şekilde yapacaktır. Kuaför Murat Çakmak sayesinde herkesin gözü sende olacak!

Kuaför Murat Çakmak Sana Neler Sunuyor?

Düğün gününden önce yapılacak olan ücretsiz prova ile düğün öncesinde kendini görebilir, saçında ve makyajında değişilik yaptırabilirsin. Dilersen manikür – pedikür yaptırıp kalıcı oje hizmetinden yararlanabilirsin. Ya da takma kirpik ya da ipek kirpik uygulamasını yaptırarak etkileyici bakışlarla gözlerini ön plana çıkarabilirsin. Dilersen de ombre, saç bakımı, brezilya fönü, mikro kaynak gibi işlemlerden yararlanarak saçını kusursuzlaştırabilirsin.

FM Murat Çakmak Hair Design başarıları ve geniş yelpazeli hizmet seçenekleri ile gelin adaylarının gözdesi haline gelmiştir. Bu sebepten dolayı düğün gününden 4 hafta önce iletişime geçerek randevu almanı öneriyoruz. Şehir dışında da hizmet veren Kuaför Murat Çakmak ekibi sadece düğün gününde değil, diğer tüm özel günlerinde de tercih edebileceğin bir kuaför.

Verilen Hizmetler

Güzellik merkezleri kadar kapsamlı hizmet veren Kuaför Murat Çakmak ekibiyle tepeden tırnağa güzelleşmek mümkün. Bu hizmetlerden bazılarını ombre, brezilya fönü ve mikro kaynak olarak sıralayabiliriz. İzmir’in Karşıyaka ilçesinde bulunan FM Murat Çakmak Hair Design’da kaş dizaynı, porselen makyaj, ipek kirpik ve takma kirpik uygulaması da bulunduğunu belirtelim.

Gelin Saçı ve Gelin Makyajı Fiyatları

FM Murat Çakmak’da standart bir gelin makyajı ve gelin saçı uygulaması 1000 TL ile 1600 TL arasında değişiklik göstermektedir. Ayrıntılı bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsin.

FM Murat Çakmak Hair Design Nerededir ve Nasıl Gidilir?

Murat Çakmak Hair Design, “Mavişehir, Elara Otel Karşısı, Yalı Mahallesi Ahmet Kemal Baysak Bulvarı, Bilim Müzesi Bulvarı No 9/D, 35500 Karşıyaka / İzmir” konumunda bulunur. Sıkça ziyaret edilen FM Murat Çakmak Hair Design’a 820 veya 921 numaralı otobüs ile ulaşabilirsin. Diğer bir seçenek olarakta Aliağa – Cumaovası ya da Menemen- Tepeköy yönünde İzban kullanarak Kuaför Murat Çakmak’a gidebilirsin.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Etkinlik öncesi prova ve makyaj uygulaması yapılıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Gelin saçı, gelin makyajı, porselen makyaj yada kalıcı makyaj, ağda yada epilasyon, el ve ayak masajı, cilt bakımı, takma kirpik manikür ve  pedikür hizmetinden yararlanabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Brezilya fönü, mikro kaynak, ombre ve kaş dizaynı yapılır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Şehir içi randevular için 4 hafta, şehir dışı randevuları için ise daha erken tarihlerde iletişime geçilmelidir.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir ve şehir dışında hizmet verebiliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Murat Çakmak & Fatma Yumlu
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ