Foto Studio Prenses

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Foto Studio Prenses Hakkında

İstanbul, Şile ilçesinde konumlu olan Foto Studio Prenses, bölgedeki en çok tercih edilen düğün fotoğrafçıları arasınca yer alıyor. Özellikle dış çekim organizasyonlarındaki tecrübesi ile dikkat çekiyor. Profesyonel düğün fotoğrafçısı ile çalışan stüdyo, senin de kusursuz kareler elde etmeni sağlayacak. Üstelik paket fiyatları 1500 TL’den başlıyor.

Hizmet Tecrübesi

Stüdyo, düğün organizasyonları özelinde düğün hikayesi, belgeseli & klip tasarımları yapıyor. Dış çekim, nişan çekimi, katalog ve konsept çekimlerle de Foto Studio’ya güvenebilirsin. Son zamanların en çok tercih edilen konseptlerinden save the date ve trashday çekimleri de gerçekleştiriliyor.

Dış Çekim Olanakları

Foto Studio, fotoğraf çekimleri için başlangıç paketi ve her şey dahil paket olanakları sağlıyor. Son kalite kamera ekipmanları ile uzun yıllar sonra bile aynı canlılıkta fotoğraflar vadediyor. Organizasyonun başından sonuna kadar 3000’e yakın kare çekiliyor.

Her şey dahil paket içerisinde bulunan şehir dışı ve yurt dışı çekimlerinden faydalanabilirsin. Ülkemizin en güzel şehirlerinde birbirinden güzel mekanlarda çekimlerini gerçekleştirme imkanına sahipsin. Talep ettiğin takdirde yurt dışında çeşitli bölgelerde de etkinliği yapabilirsin.

Fotoğraf çekimi öncesinde düğün fotoğrafçısı ile detaylı bir toplantı yapabilirsin. Toplantı içeriğinde fotoğraf konseptleri ve temalarını konuşabilirsin. Aynı zamanda çekim için mekan önerileri de alabilirsin.

Foto Studio Prenses İstanbul Dış Çekim Fiyatları

Foto Studio, dış çekim etkinlikleri için oluşturduğu hizmet gruplarına göre paket fiyatları sunuyor. Başlangıç paketinde yer alan hizmetlerden faydalanmak istersen fiyatları 1500 TL’den başlıyor. Her şey dahil paket içerisinde bulunan hizmetlerin fiyatları ise yaklaşık 2000 TL olarak sunuluyor.

Güncel fiyat bilgileri hakkında bilgi almak ve sana özel kampanyalardan yararlanmak için sitemizin üst kısmında bulunan ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsin.

Foto Prenses Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Dış çekim organizasyonu öncesinde stüdyonun merkez ofisine gidip düğün fotoğrafçısı ile yüz yüze görüşebilirsin. Şişli konumlu stüdyo, ilçenin merkezinde bulunması sebebiyle ulaşım kolaylığı sunuyor. Kendine ait bir araçla ulaşımını sağlayabileceğin gibi toplu taşıma araçlarını da kullanabilirsin. Foto Prenses açık adresi ise şu şekilde;

“Çavuş Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, 74/B, Şile / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paket içeriğinde ekipman temini, dış çekim, stüdyo çekimi ve fotoğrafların orijinal teslimi bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil pakette mekan önerileri, çekim öncesi toplantı, konsept çekimler ve düğün hikayesi, belgeseli & klip tasarımları bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Dilersen çekimlerini şehir dışında veya yurt dışında gerçekleştirme imkanına sahipsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün hikayesi, belgeseli & klip tasarımları yapıyor. Dış çekim, save the date ve trashday, nişan çekimi, katalog ve konsept çekimlerle de Foto Prenses ekibine güvenebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Çekimden en az bir ay önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Merkezi Şile'de bulunan fotoğrafçı, talep doğrultusunda  her şehirde çekim yapabiliyor.

Sipariş teslim süresi?

Fotoğraflar yaklaşık bir ay içerisinde teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ