Foto Yıldırım Etimesgut

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
750 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday

Foto Yıldırım Etimesgut Hakkında

Foto Yıldırım 1957 adıyla da bilenen fotoğraf stüdyosu, Ankara, Etimesgut konumunda yer alıyor. Hayatının en önemli günlerinden biri olan düğününü yıllar sonra bile gülen gözlerle hatırlayabilmen için stüdyonun ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanabilirsin.  Foto Yıldırım Etimesgut, 750 TL’den başlayan dış çekim fiyatları ile hizmet veriyor.

Özellikleri & Hizmet Yelpazesi

Dış çekim organizasyonlarında çekimler gün boyu sürüyor. Verimli bir çalışma düzeni işlenmesi sayesinde binlerce fotoğraf çekiliyor. Bu karelerin arasından en beğendiklerini düğün fotoğrafçısı danışmanlığında seçebilirsin. Seçtiğin fotoğraflar, yaklaşık dört hafta içinde düzenleniyor ve şık bir albüm eşliğinde teslim ediliyor.

Foto Yıldırım Etimesgut, yılların verdiği tecrübe ile müşterilerini memnun ediyor. Organizasyon ve hizmet yelpazesinde nişan çekimi, düğün belgeseli, klibi ve hikayesi düzenlemeleri bulunuyor. Düğün öncesinde veya sonrasında trashday ve save the date gibi konsept çekimler gerçekleştirebilirsin

Dış Çekim Olanakları

Foto Yıldırım, çekim etkinliklerinde yalnızca tek bir düğün fotoğrafçısı ile değil deneyimli bir kamera ve ışık ekibiyle çalışıyor. Maksimum verim alabilmek ve kaliteli ürünler üretebilmek için dikkatle hareket ediliyor. Üst seviye ekipmanlar ile dikkat çeken fotoğraflar elde edebilirsin.

Dış çekim etkinliklerini ister yaşadığın şehirde ister başka bir şehirde gerçekleştirebilirsin. Birbirinden güzel çekim mekanlarını fotoğrafçın seninle paylaşacaktır. Kötü hava koşullarına maruz kalmak istemiyorsan stüdyo içerisinde de çekim yapabilirsin.

Foto Yıldırım Düğün Dış Çekim Fiyatları

Foto Yıldırım 1957, müşterilerinin bütçesine göre başlangıç ve her şey dahil paket seçenekleri sunuyor. Başlangıç paketinde bulunan hizmetlerin fiyatları yaklaşık olarak 500-750 TL’den başlıyor.

Ücretsiz teklif al formunu doldurup talep ettiğin hizmetleri belirterek fiyat bilgisi alabilir ve indirim fırsatlarından yararlanabilirsin.

Foto Yıldırım Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Fotoğrafçı, Ankara’nın en çok bilinen ilçelerinden biri olan Etimesgut bölgesinde yer alıyor. Toplu taşıma açısından da oldukça gelişmiş olan ilçede hizmet veriyor. Hikmet Özer Caddesi özerinde yer alan mekana otobüs, minibüs veya metro hatlarını kullanarak gidebilirsin. Kendi aracınla gitmek istersen de rahatlıkla ulaşımını sağlayabilirsin. Stüdyonun açık adresi ise şu şekilde;

“Kazım Karabekir, Hikmet Özer Caddesi, No:2, Etimesgut / Ankara”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil pakette düğün belgeseli, düğün hikayesi & klibi, konsept çekimler, mekan önerileri, toplantı ve şehir dışı çekim hizmetleri bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Şehir dışında çekim yapılabiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekimi, düğün belgeseli, düğün klibi ve hikayesi düzenlemeleri bulunuyor. Düğün öncesinde veya sonrasında trashday ve save the date gibi konsept çekimler gerçekleştirebilirsin

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Bir hafta önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Ankara'nın Etimesgut ilçesinde hizmet veriliyor.

Sipariş teslim süresi?

Siparişin bir hafta içerisinde teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ