Fotoğraf İşleri

2023 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Fotoğraf İşleri Hakkında

Kendini rahat hissedebileceğin bir çekim günü gerçekleştirmek istiyorsan  Fotoğraf İşleri, İstanbul Beşiktaş ilçesinde seni bekliyor. Üstelik düğün fotoğrafçısı ekibi ile dilediğin gibi bir alanda dış çekim de gerçekleştirebiliyorsun. Hem de 1500 TL’den başlayan fiyatları ile diyelim ve hemen yararlanabileceğin tüm olanaklardan bahsedelim.

Hizmet Yelpazesi

Firma yılların tecrübesi ile özel gününü unutulmaz kılıyor. Nişan çekimi, katalog ve konsept çekimlerinin yanı sıra düğün belgeseli, düğün klibi ve düğün hikayeleri gibi çekim türlerinden de faydalanabilmeni sağlıyor.

Save the date ve Trash day gibi üzerinde detaylı plan yapılması gereken ve aksesuarlarla renklendirilen konsept çekim hizmeti de veriyor. Hizmet yelpazesini geniş tutan düğün fotoğrafçısı ekibi şehir dışı ve yurt dışı çekimlerinde de zaman ve mekan fark etmeksizin sana eşlik edebiliyor.

Fotoğraf İşleri Dış Çekim Olanakları

Kaliteden ödün vermeyen firma çekimin gerçekleşeceği tarihten önce görüşme sağlayarak çekim gününü planlayabilirsin. Ekibin deneyimlerinden faydalanabileceğin gibi istek ve önerilerinin de gerçeğe dönüşmesini bu görüşme sayesinde sağlayabiliyorsun. Çekim gününde de rahat hissetmen ve doğal pozlar verebilmen için ön görüşme gerçekleştirmek extra önem arz ediyor.

Trash day ve Save the date gibi konsept çekimlerinde özel aksesuarlar ve Drone, Gimbal gibi son teknoloji ekipmanları kullanıyor. Mekanı senin kararına bırakıyor. Düşlediğin ve planladığın dış çekimi dinledikten sonra firma seni hayallerinin çekimine kavuşturuyor. Seni çok fazla bekletmeden de çekimin gerçekleştiği tarihten 15 gün sonra hayallerinin somutlaşmış haline kavuşturuyor.

Fotoğraf İşleri Beşiktaş Dış Çekim Fiyatları

Fotoğraf İşleri bünyesinde standart dış çekim fiyatı 1500 TL’den başlıyor. Her şey dahil dış çekim fiyatı da 2000 TL civarında seyir ediyor. Alacağın hizmete, çekim türüne, çekim alanına ve kullanılan ekipman türüne göre fiyatlar değişiklik gösteriyor.

Fiyat konusunu netleştirmek ve kendi seçimlerine özel fiyat bilgisi almak adına hemen ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsin.

Fotoğraf İşleri Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Firma,, İstanbul Beşiktaş ilçesinde hizmet veriyor. Oldukça merkezi bir lokasyona sahip stüdyoya toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Firmanın adres bilgisine ihtiyaç duyuyorsan hemen  DüğünYardımcısı.com’un danışmanlık servisini arayabilirsin.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Fotoğrafların orijinal teslimi, dış çekim ve ekip temini sağlanıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Yurtdışı ve şehir dışı çekimler gerçekleştirebilme olanağı sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Konsept çekim, katalog çekimi, nişan çekimi, dış çekim, save the date, trashday, düğün klibi, düğün hikayesi ve düğün belgeseli hizmetleri veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

30 gün öncesinde iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul ve tüm şehirlerde hizmet sağlayabiliyor.

Sipariş teslim süresi?

15 gün içerisinde tüm siparişlerini teslim alabiliyorsun.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ