Fuar Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
150
min
|
300
max

Fuar Evlendirme Dairesi Hakkında

Bölgenin sakinleri tarafından fazlasıyla tercih edilen Fuar Evlendirme Dairesi, İzmir, Konak konumunda faaliyet gösteriyor. Geniş kapasite ve olanaklarıyla evlenecek çiftlerin en mutlu günlerine şahitlik ediyor. Oldukça şık bir dizayna sahip nikah salonu, 150 TL’den başlayan kiralama fiyatları ile dikkat çekiyor. Kültürpark Evlendirme Dairesi hakkında daha fazla bilgi için içeriğimizi okumaya devam edebilirsin.

 Özellikleri

Kültürpark Evlendirme Dairesi iç tasarımı oldukça şık. Nikah salonu duvarlarında açık renkler kullanılmış. Aynı zamanda kolonsuz ve yüksek tavanlı olması sebebiyle de misafirleri için ferah bir ortam sağlıyor. Konferans sandalyelerinin önünde yer alan sahne de oldukça geniş. Nikah masasında da açık tonlar kullanılıyor.

Fuar Evlendirme Memurluğu Dairesi Kapasitesi

Salon kapasitesi ise göze çarpıyor. Salon geneli 300 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Yani bu özel gününe tüm yakınlarını ve aileni davet edebilirsin. Dışarıdan fotoğrafçı getirip hem salonda hem de park içerisinde birbirinden güzel fotoğraflar çekebilirsin.

Mekan hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için mekan danışmanlarımızla ücretsiz iletişime geçebilirsin.

Fuar Evlendirme Memurluğu Kültürpark Nikah Salonu Fiyatları

Salon kiralama fiyatları öncesinde karşına çıkacak olan diğer ücretlerden bahsedelim. Öncelikle, nikah salonu kullanımı izin belgeleri alman gerekiyor. Bunun için ödemen gereken tutar ortalama 50 TL. Evlilik cüzdanı bedeli ise 140 TL. gerçekleştireceğin nikah töreni için ise 250 TL hizmet bedeli isteniyor.

Nikah salonu kiralama fiyatı ise hafta içi 150 TL’den başlıyor. Hafta sonu ise 300 TL’den başlayan kiralama fiyatı sunuluyor. Organizasyonun gününe göre ve saatine göre fiyatlar değişiklik gösteriyor. Mesai saatleri veya mesai dışı fiyatları da farklılık gösterebilir.

Herhangi bir sürprizle karşılaşmaman için sitemizden net fiyat bilgisi alabilirsin. Bunun için “Ücretsiz Teklif Al” formunu taleplerin doğrultusunda doldurman yeterli. Bu şekilde indirimli fiyatlar ve sana özen kampanyalardan da faydalanabilirsin.

Fuar Evlendirme Dairesi Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir şehrinde, Konak ilçesi içerisinde bulunan nikah salonu, Kültürpark içinde yer alıyor. Pek çok organizasyona ev sahipli yapan Kültürpark ulaşımı da oldukça kolay. İzmir Metro aracılığıyla Basmane durağında inerek salona kolayca gidebilirsin. Dilersen ESHOT otobüslerini de kullanabilirsin. Aynı zamanda tramvay güzergahı Kültürpark Lozan Kapısı’nın tam önünden geçiyor. Nikah salonuna istersen kendine ait bir araçla da gidebilirsin. Dairenin açık adresi ise şu şekilde;

“Kültür Parkı Alsancak Mahallesi, Konak / İzmir.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Evlilik cüzdanını içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için danışmanlık servisi ile görüşebilirsin.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Kapalı davet alanı ile hizmet veriyor.

Manzara ve Lokasyon

İzmir'in Konak ilçesinde bulunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ