Mamak Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
min
|
300
max
Otopark
50

Özellikler

Yapay çiçek süsleme
Kolonsuz salon
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
Fotoğraf ve video çekimi
Jeneratör
Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Yaz aylarına özel klima

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Mamak Evlendirme Dairesi Hakkında

Nikah merasimi için birçok çiftin tercih ettiği Mamak Evlendirme Dairesi incelememiz ile karşındayız. 200 TL’den başlayan uygun fiyatları ile hizmet veren nikah salonu hakkındaki tüm özel bilgiler yazımızın devamında seni bekliyor. Seni daha fazla meraklandırmayalım ve yazımıza başlayalım.

Kapasitesi & Özellikleri

Ankara’nın en merkezi ilçelerinden birinde bulunan Mamak Evlendirme Dairesi çatısı altında her yıl birçok çift hayallerine kavuşuyor. Yaklaşık 300 kişilik bir kapasite sunan nikah salonu, ayrıca bir fuaye alanına sahip. Bu sayede nikah sonrasında takı merasimi ve kokteyl daveti düzenleyebilirsin.

Mamak Nikah Salonu bünyesinde çalışan ve belediye ile anlaşmalı olan bir düğün fotoğrafçısı mevcut. Fakat isteğin doğrultusunda dışarıdan kendi tercihin olan bir fotoğrafçı da temin edebilirsin.

Kolonsuz ve yüksek tavanlı inşa edilen salon sayesinde hem sen hem de davetlilerin sorunsuz bir nikah merasimi süreci yaşıyor. Ayrıca nikah salonunun havalandırma, ısıtma ve soğutma sistemleri sayesinde dört mevsim boyunca davet düzenlenebiliyor.

Nikah işlemleri için vesikalık fotoğraf, sağlık raporu ve nüfus cüzdanı fotokopisi gibi bazı belgeleri tamamlaman gerekiyor. Başvuru belgeleri hakkında merak ettiğin her şeyi ücretsiz danışmanlık servisimizi arayarak öğrenebilirsin.

Mamak Evlendirme Dairesi Fiyatları

Evlilik cüzdanı bedeli olan 140 TL’den sonra cüzi bir miktar da nikah salonu kiralama ücreti olarak ödemen gerekiyor. Hafta içi ve hafta sonu farklılık gösterebilen nikah salonu fiyatları; ortalama 200 TL olarak belirtilmiş.

Salon kiralama ücretleri hakkında tüm ayrıntılı bilgiye “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurarak ulaşabilirsin. Butona tıkladığın takdirde karşına çıkan formu doldurduktan sonra indirimli fiyatlardan yararlanabileceğini de unutmadan söyleyelim.

Mamak Evlendirme Dairesi Nerededir? Nasıl Gidilir?

En merkezi ilçelerden biri olan Mamak’a birçok ulaşım alternatifi mevcut. Kendine ait otopark alanı bulunan Mamak Evlendirme Memurluğu, hem sana hem de özel aracı ile gelen konuklarına büyük kolaylık sunuyor. Park sorunu yaşamayan davetliler nikah merasimine neşeli bir başlangıç yapıyor. Toplu taşıma kullanmak isteyenler için ise metro ve otobüs hattı ile ulaşım mümkün. 220-7, 449, 542 numaralı otobüs hatları ile kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Nikah salonunun açık adresi ise şu şekilde;

“Demirlibahçe Mahallesi, Plevne Caddesi, No:181, Mamak / Ankara”

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Mamak Evlendirme Memurluğu bünyesinde otopark alanı bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Mamak Evlendirme Dairesi ile en erken 15 gün önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan fotoğrafçı temin edebilirsin.

Manzara ve Lokasyon

Ankara'nın Mamak ilçesinde bulunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ