Kalecik Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
min
|
150
max

Özellikler

Yapay çiçek süsleme
Kolonsuz salon
Şehir dışı
Yüksek tavan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
Jeneratör
Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Otopark alanı
Yaz aylarına özel klima

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Kalecik Evlendirme Dairesi Hakkında

Kalecik Evlendirme Dairesi incelememiz ile karşındayız. Ankara’nın küçük ama oldukça sevimli ilçelerinden birinde bulunan Kalecik Nikah Salonu, her yıl onlarca çiftin mutluluğuna mutluluk katıyor. Üstelik 140 TL’den başlayan fiyatları ile Ankara genelinde en uygun ücretli evlendirme daireleri arasında bulunuyor.

Nikah salonu hakkında merak ettiğin her şey, nikah işlemleri ve başvuru belgeleri de dahil olmak üzere içeriğimizde seni bekliyor.

Kapasitesi & Özellikleri

Kalecik Evlendirme Dairesi, ilçe nüfusuna en iyi hizmeti verecek şekilde tasarlanmış. 150 kişilik kapasiteye sahip olan nikah salonu yüksek tavanlı ve kolonsuz oluşu sayesinde geniş bir alan sunuyor.

Dileyen çiftler nikah merasimi sonrasında fuaye alanında davetlileri için kokteyl ikramı düzenleyebiliyor. Ayrıca bu anları ölümsüzleştirmesi için dışarıdan fotoğrafçı da temin edebilirsin.

Nikah salonunun ışık ve ses sitemleri son teknoloji ekipmanlar ile tasarlanmış. Ayrıca dört mevsim hizmet verebilmek adına havalandırma, soğutma ve ısıtma sistemleri de mevcut.

Nikah İçin Gerekli Olan Belgeler

Tüm belediyeler gibi Kalecik Evlendirme Dairesi de yeni evlenecek çiftlerden bazı belgeleri tamamlamalarını istiyor. Bunlar; vesikalık fotoğraf, sağlık raporu, nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi. Tüm bu belgeleri tamamladığın takdirde hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde nikah başvurusu yapabilirsin.

Başvuru belgeleri ve nikah işlemleri hakkında tüm soruların için ücretsiz hizmet veren danışmanlık servisimizi arayabilirsin.

Kalecik Evlendirme Dairesi Fiyatları

Kalecik Nikah Salonu kiralama ücreti her bütçeye sahip çiftlere hitap ediyor. Öncelikli olarak 140 TL değerindeki evlilik cüzdanı bedelini ödemen gerekiyor. Bunun yanı sıra çok cüzi bir miktar karşılığında hem hafta içi hem de hafta sonu nikah salonunu kiralayabiliyorsun.

Ücretler hakkında en net bilgiyi sayfanın hemen üst tarafında bulunan “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak öğrenebilirsin. Karşına çıkan formu doldurduğun takdirde en yakın zamanda seni indirimli fiyatlar hakkında bilgilendiriyor olacağız.

Kalecik Evlendirme Dairesi Nerededir? Nasıl Gidilir?

Evlendirme dairesinin kendine ait bir otopark alanının olması hem davetlilere hem de sana büyük kolaylık sağlıyor. Bu sayede özel aracıyla ulaşım sağlamak isteyen misafirlerin gönül rahatlığı ile nikah merasimine gelebilir. Ayrıca birçok toplu taşıma alternatifi de mevcut. Küçük bir ilçe olan Kalecik’te nikah salonuna kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Ayrıntılı ulaşım ve adres bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsin. Kalecik Belediyesi açık adresi ise şu şekilde;

“Yenidoğan Yeşilyurt Mahallesi, Hüseyin Sağırkaya Bulvarı, No:37, Kalecik / Ankara”

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kalecik Evlendirme Dairesi'nin kendine ait bir otopark alanı bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Kalecik Evlendirme Dairesi ile en az 5 gün öncesinden iletişime geçmeni tavsiye ediyoruz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan fotoğrafçı temin edebilirsin.

Manzara ve Lokasyon

Ankara'nın Kalecik ilçesinde bulunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ