Güdül Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
min
|
150
max

Özellikler

Engelli girişine uygun
Kolonsuz salon
Şehir dışı
Yüksek tavan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
Jeneratör
Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Yaz aylarına özel klima

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Güdül Evlendirme Dairesi Hakkında

Güdül Evlendirme Dairesi incelememiz ile karşındayız. Ankara’nın tarihi ve sakin ilçelerinden biri olan Güdül, yakın çevrede bulunan çiftlerin evlenmek için tercih ettiği yerler arasında bulunuyor. 140 TL’den başlayan uygun fiyatları ile hizmet veren nikah salonu hakkında tüm ayrıntılar aşağıda seni bekliyor.

Kapasitesi & Özellikleri

Güdül Evlendirme Dairesi, ilçe nüfusuyla orantılı olarak yeterli bir kapasiteye sahip. Yaklaşık 150 kişiyi anda ağırlayabilen nikah salonu, yüksek tavanlı ve kolonsuz yapısıyla ferah bir ortam sunuyor.

Yaz aylarında klima sistemleri, kış mevsiminde ise ısıtma sistemleri sayesinde davetlilerden tam puan alıyor. Davetlilerin ve çiftlerin konforlu bir şekilde nikah merasimini sürdürmeleri için her detay düşünülmüş.

Güdül Nikah Salonu, dışarıdan fotoğrafçı temin etmene izin veriyor. BU özel anlarını ölümsüzleştirmek için dilediğin fotoğrafçıyı getirebilirsin.

Nikah İçin Gerekli Olan Belgeler

Güdül Evlendirme Dairesi, nikah işlemleri için başvuru yapan çiftlerden bazı evraklar talep ediyor. Beşer adet vesikalık fotoğraf, sağlık raporu, nüfus cüzdanı ve yerleşim belgesi ile hafta içi her gün başvurunu yapabilirsin.

Başvuru belgeleri hakkında aklına takılan soruları ücretsiz hizmet veren danışmanlık servisimizi arayarak öğrenebilirsin.

Güdül Evlendirme Dairesi Fiyatları

Nikah salonu kiralama ücretleri hafta içi ve hafta sonu farklılık gösteriyor.  Öncelikli olarak 140 TL değerinde olan evlilik cüzdanı ücretini ödemen gerekiyor. Bunun yanı sıra cüzi bir miktar karşılığında nikah salonunu da kiralayabilirsin.

Güncel ve net fiyat bilgisi için hemen üst kısımda yer alan “Ücretsiz Teklif Al” butonunu kullanabilirsin. Karşına çıkan formu doldurduğun takdirde sana özel sunulan indirimlerle birlikte kampanyalı fiyatlardan yararlanabilirsin.

Güdül Evlendirme Dairesi Nerededir? Nasıl Gidilir?

İlçede nikah işlemleri belediye binası sınırları içinde yapılıyor. Güdül Belediyesi’ne ulaşım ise ilçede yaşayan çiftler ve davetliler için bir hayli kolay. Kendi otopark alanı olan nikah salonu, nikah merasimine özel aracıyla gelen davetliler için büyük kolaylık sağlıyor. Park etme sıkıntısı yaşamayan misafirlerin, nikah törenine keyifli bir başlangıç yapıyor. Toplu taşıma kullanmak istersen de güzergahı belediyenin yakınından geçen otobüs hatları mevcut. Ayrıntılı ulaşım bilgisi için organizasyon danışmanlarımızı arayabilirsin. Nikah salonunun açık adresi ise şu şekilde;

“Yeni Mahalle, Ordu Caddesi, No:24, Güdül / Ankara”

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Güdül Evlendirme Dairesi ile 7 gün önceden iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan fotoğrafçı temin etme imkanın bulunuyor.

Manzara ve Lokasyon

Ankara'nın Güdül ilçesinde bulunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ