Elmadağ Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
min
|
150
max

Özellikler

Yapay çiçek süsleme
Engelli girişine uygun
Kolonsuz salon
Şehir dışı
Yüksek tavan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
Fotoğraf ve video çekimi
Jeneratör
Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Yaz aylarına özel klima

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Elmadağ Evlendirme Dairesi Hakkında

Elmadağ Evlendirme Dairesi incelememiz ile karşındayız. Ankara, Elmadağ ilçesinde ikamet ediyorsan ve yakın zamanda nikah günü almayı planlıyorsan sana yardımcı olmaya hazırız. 120 TL’den başlayan uygun fiyatları ile hizmet veren nikah salonu hakkında tüm detaylar yazımızın devamında seni bekliyor.

Kapasitesi & Özellikleri

Dört mevsim hizmet verebilmek adına kış için ısıtma sistemi ve yaz ayları için ise klima sistemi bulunuyor. Nikah sonrasında takı merasimi yapıp davetlilerin tebriklerini kabul edebilmen için bir fuaye alanı bulunuyor.

150 davetli ağırlayabilecek kapasiteye sahip olan Elmadağ Evlendirme Dairesi, ferah nikah alanı ile dikkat çekiyor. Işıklandırma ve ses sitemlerinin son teknoloji ürünlerle desteklendiği nikah salonunda, çiftleri keyifli bir nikah merasimi bekliyor.

Nikah dairesinin anlaşmalı olduğu profesyonel bir düğün fotoğrafçısı bulunuyor. Fakat istersen dışarıdan kendin tercih ettiğin bir fotoğrafçıyı da getirebilirsin.

Nikah İçin Gerekli Olan Belgeler

Nikah başvuru yapabilmen için senden bazı belgeleri tamamlaman isteniyor. üçer adet vesikalık fotoğraf, onaylı sağlık raporu, evlenme ehliyet belgesi ve nüfus cüzdanı ile hafta içi her gün başvuruda bulunabilirsin.

Nikah işlemleri için gerekli olan başvuru belgeleri hakkında aklına takılan tüm sorular için ücretsiz danışmanlık servisimizi arayabilirsin.

Elmadağ Evlendirme Dairesi Fiyatları

Evlendirme dairesi öncelikli olarak çiftlerden evlilik cüzdanı ücreti talep ediyor. 120 TL olan bu bedel, salon kiralama ücretlerine dahil ediliyor. Elmadağ Belediyesi, hafta içi ve hafta sonu nikah salonlarını 200 TL gibi uygun bir fiyata hizmete açıyor.

Fiyatlar hakkında en güncel bilgiler için hemen üst tarafta bulunan “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin. Ayrıca formu doldurduğun takdirde kampanyalı fiyatlardan yararlanabileceğini de belirtelim.

Elmadağ Evlendirme Dairesi Nerededir? Nasıl Gidilir?

Elmadağ Nikah Salonu, kendine ait otopark alanı ile hem misafirlerine hem de sana büyük kolaylık sağlıyor. Bu sayede park sıkıntısı yaşamadan kendi aracınla kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Toplu taşıma kullanmayı tercih edersen ilçe içi dolmuş hatlarından yararlanabilir veya 354-3 numaralı otobüsü tercih edebilirsin. Ayrıntılı adres ve ulaşım bilgileri için bizimle iletişime geçebilirsin. Elmadağ Belediyesi açık adresi ise şu şekilde;

“Yenice Mahallesi, Haydar Manav Caddesi, No:11, Elmadağ / Ankara”

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Nikah salonunun kendine ait bir otopark alanı bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Elmadağ Evlendirme Dairesi ile en az 7 iş günü öncesinden iletişime geçmeni öneriyoruz.

Manzara ve Lokasyon

Ankara, Elmadağ konumunda bulunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ