Beypazarı Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
min
|
200
max

Özellikler

Yapay çiçek süsleme
Kolonsuz salon
Şehir dışı
Yüksek tavan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
Fotoğraf ve video çekimi
Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Yaz aylarına özel klima

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Beypazarı Evlendirme Dairesi Hakkında

Beypazarı ilçesinde ikamet ediyorsan ve nikah tarihi almak için gün sayıyorsan doğru yerdesin. Bu içeriğimizde Beypazarı Evlendirme Dairesi hakkında merak ettiğin her detaya değineceğiz. Nikah salonu, tarihi dokusu ile dikkat çeken bu Ankara ilçesinde evlenmek isteyen çiftler tarafından rağbet görüyor. Üstelik 220 TL’den başlayan fiyatları ile hizmet veriyor.

Kapasitesi & Özellikleri

Beypazarı Evlendirme Dairesi, yaklaşık 200 kişiyi aynı anda konuk edebilecek bir kapasiteye sahip. Kolonsuz ve yüksek tavanlı olan nikah salonunda davetlilerin konforu için her detay düşünülmüş. Oldukça rahat olan koltuklar, tüm davetlilerin nikah anını görebileceği şekilde yerleştirilmiş.

Nikah salonunun avantajları arasında fotoğrafçı hizmeti bulunuyor. Belediyenin anlaşmalı olduğu düğün fotoğrafçısı ile çalışmak istemezsen dışarıdan farklı bir fotoğrafçı da temin edebilirsin.

Beypazarı Nikah Salonu, dört mevsim hizmet verebilmek adına havalandırma ve iklimlendirme sistemleri ile donatılmış. Yaz ayları için klima, kış ayları için ise ısıtma sistemleri sayesinde konforlu ve rahat geçecek bir nikah merasimi seni bekliyor.

Nikah İçin Gerekli Olan Belgeler

Beypazarı Evlendirme memurluğu, nikah işlemleri başlangıcı için bazı belgeleri tamamlamanı istiyor. Onaylı sağlık raporu, üçer adet vesikalık ve nüfus cüzdanın ile nikah başvurusu yapabilirsin.

Gerekli olan belgeler hakkında ayrıntılı bilgi almak ve nikah salonundan hangi günler için randevu alabileceğini öğrenmek için ücretsiz danışmanlık servisimizi arayabilirsin.

Beypazarı Evlendirme Dairesi Fiyatları

Nikah salonu kiralama ücretleri hakkında detaylı bilgi vermeden önce bir ayrıntıya değinelim. Belediyenin evlilik cüzdanı fiyatı olarak tahsis ettiği ve salon kiralama ücretlerine dahil olan 140 TL değerinde bir bedel mevcut. Bununla beraber nikah törenleri için yaklaşık 220 TL talep ediliyor.

Nikah salonu kiralama ücreti hakkında en güncel bilgi için hemen üst tarafta bulunan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsin.

Beypazarı Evlendirme Dairesi Nerededir? Nasıl Gidilir?

Kendine ait otopark alanı bulunan nikah salonuna özel aracınla kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Bunun yanı sıra toplu taşıma araçlarını da tercih edebilirsin. Güzergahı nikah salonunun yakınından geçen birçok otobüs hattı bulunuyor. Nikah dairesinin açık adresi ise şu şekilde;

“Kurtuluş Mahallesi, İrfan Gümüşel Caddesi, No:20/68, Beypazarı / Ankara”

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Nikah salonunun kendine ait bir otopark alanı bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Beypazarı Evlendirme Dairesi ile en az 15 gün önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Manzara ve Lokasyon

Ankara'nın Beypazarı ilçesinde bulunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ