Akyurt Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
250
min
|
500
max
Otopark
50

Özellikler

Yapay çiçek süsleme
Asansör
Engelli girişine uygun
Kolonsuz salon
Şehir dışı
Yüksek tavan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
Fotoğraf ve video çekimi
Jeneratör
Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Yaz aylarına özel klima

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Akyurt Evlendirme Dairesi Hakkında

Ankara’nın en tarihi ilçelerinden birinde bulunan Akyurt Evlendirme Dairesi, nikah törenleri için oldukça rağbet görüyor. Yüzlerce çiftin dünya evine girmesine ev sahipliği yapan nikah salonu, 200 TL’den başlayan fiyatları ile hizmet veriyor. Nikah işlemleri, başvuru belgeleri ve daha fazlası yazımızın devamında seni bekliyor.

Akyurt Evlendirme Dairesi Fiyatları

Akyurt Belediyesi Evlendirme Memurluğu, nikah salonu kiralama ücretleri için hafta içi ve hafta sonu farklılığa gidiyor. Hafta içi törenli düzenleyeceğin nikah töreni 200 TL, hafta sonu ise 350 TL oluyor.

Bunun yanı sıra 140 TL değerinde evlilik cüzdanı ücreti ödemen gerekiyor. Ayrıca nikah salonu sınırları dışında bir nikah merasimi düzenlemek istiyorsan, bu tören için de 450 TL ödemen gerekiyor.

Akyurt Evlendirme Memurluğu tarafından belirlenen en güncel fiyatları ve nikah işlemleri için gerekli olan prosedürleri organizasyon danışmanlarımızı arayarak öğrenebilirsin. Ayrıca “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurduğun takdirde indirim fırsatlarından yararlanabileceğini de unutma.

Kapasitesi & Özellikleri

Akyurt Evlendirme Dairesi, son derece modern ve şık tasarlanmış bir nikah alanına sahip. Nikah salonu haricinde fuaye alanı da bulunan bina içerisinde kokteyl davetlerini de gerçekleştirebilirsin.

Nikah salonu ve fuaye alanı yaklaşık 500 davetliyi aynı anda ağırlayabiliyor. Bu sayede sana son derece geniş kapsamlı bir nikah merasimi düzenleme imkanı sunuluyor.

Nikah İçin Gerekli Olan Belgeler

Akyurt Belediyesi de diğer tüm belediyeler gibi nikah işlemleri için bazı belgeleri tamamlamanı istiyor. Güncel vesikalık fotoğraf, onaylı sağlık raporu ve nüfus cüzdanın ile başvurarak nikah işlemlerini başlatabilirsin. Başvuru belgeleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için organizasyon danışmanlarımızı arayabilirsin.

Akyurt Evlendirme Dairesi Nerededir? Nasıl Gidilir?

Nikah Salonu, hem özel aracınla hem de toplu taşıma ile rahatlıkla gidebileceğin bir konumda bulunuyor. Ayrıca kendine ait bir otopark alanı bulunuyor. Bu sayede davetlilerin park derdini ortadan kaldırıyor ve törene keyifli bir başlangıç yapmalarını sağlıyor. Eğer toplu taşıma aracı kullanmayı tercih edersen; 468, 488 numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsin. Nikah salonunun açık adresi ise şu şekilde;

Beyazıt Mahallesi, 9 Mayıs Caddesi, No: 34, Akyurt / Ankara”

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Akyurt Evlendirme Memurluğu'nun kendine ait bir otopark alanı bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Akyurt Evlendirme Dairesi ile en az 15 gün önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dilersen dışarıdan fotoğrafçı getirmene imkan veriliyor.

Manzara ve Lokasyon

Ankara'nın Akyurt ilçesinde bulunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ