Kazan Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
min
|
300
max
Otopark
50

Özellikler

Kolonsuz salon
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
Fotoğraf ve video çekimi
Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Otopark alanı
Yaz aylarına özel klima

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Kazan Evlendirme Dairesi Hakkında

Ankara, Kahramankazan ilçesinde yaşıyorsan ve Kazan Evlendirme Dairesi hakkında soruların varsa doğru yerdesin. 140 TL’den başlayan uygun fiyatları ile hizmet veren nikah salonu hakkındaki tüm detaylar yazımızın devamında seni bekliyor. Nikah işlemleri, başvuru belgeleri ve daha fazlası hakkında merak edilenler için okumaya et!

Kapasitesi & Özellikleri

Kazan Evlendirme Dairesi, kalabalık nüfusa hitap edebilmek adına geniş bir nikah salonuna sahip. 300 kişilik nikah salonu haricinde bir de fuaye alanı bulunuyor. Böylece nikah töreni sonrasında davetlilere kokteyl ikramı yapabilir ve tebrikleri kabul edebilirsin.

Kazan Belediyesi, nikah törenlerinde çiftlerin mutluluğunu ölümsüzleştirmesi için bir düğün fotoğrafçısı ile anlaşıyor. Fakat sen istersen dışarıdan tercih ettiğin farklı bir fotoğrafçı getirebilirsin.

Kazan Nikah Salonu, davetlilerin ve senin konforu için tüm detaylar düşünülerek tasarlanmış. Havalandırma, klima ve ısıtma sistemlerinin bulunduğu salonda dört mevsim boyunca nikah törenleri düzenleniyor.

Nikah İçin Gerekli Olan Belgeler

Kazan Evlendirme Dairesi, yeni evlenecek çiftlerden bazı prosedürleri yerine getirmelerini istiyor. Öncelikle çiftlerden en az birinin Kazan ilçesinde ikamet etmesi gerekiyor. Bunun yanı sıra üçer adet vesikalık fotoğraf, sağlık raporu ve nüfus cüzdanı fotokopisi talep ediyorlar. Tüm bu başvuru belgeleri tamamlandığı takdirde nikah işlemlerine hemen başlıyorlar.

Kazan Evlendirme Dairesi Fiyatları

Fiyatlandırmaya geçmeden önce evlilik cüzdanı bedelinden bahsedelim. Belediyenin her çiftten talep ettiği 140 TL değerinde bir evlilik cüzdanı ücreti bulunuyor. Bu ücret nikah salonu kiralama fiyatlarına ekleniyor.

Salon kiralama ücretleri hafta içi ve hafta sonu farklılık gösteriyor. Hafta içi yaklaşık 200 TL olan fiyatlar, hafta sonu ise 400 TL oluyor.

Güncel fiyatlar hakkında en net bilgiye ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsin. Hemen sayfanın üst tarafında bulunan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak indirimli fiyatlardan yararlanabilirsin.

Kazan Evlendirme Dairesi Nerededir? Nasıl Gidilir?

Kazan Belediyesi Nikah Salonu, hem özel aracıyla hem de toplu taşıma ile gelecek misafirlerin için kolaylık sağlıyor. Kendine ait otopark alanı olan evlendirme dairesine toplu taşıma ile de ulaşım sağlayabilirsin. Bunun için 563-3 numaralı otobüs hattını kullanabilirsin. nikah salonunun açık adresi ise şu şekilde;

“Ankara Bulvarı, No: 105/1, Kahramankazan / Ankara”

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Dilersen belediyenin anlaşmalı olduğu fotoğrafçının hizmetlerinden faydalanabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Kazan Evlendirme Dairesi ile en az 15 gün önceden iletişime geçmeni öneriyoruz.

Manzara ve Lokasyon

Ankara'nın Kahramankazan ilçesinde bulunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ