Yenimahalle Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
min
|
300
max
Otopark
50

Özellikler

Yapay çiçek süsleme
Kolonsuz salon
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
Karşılama Kokteyli
Fotoğraf ve video çekimi
Jeneratör
Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Otopark alanı
Yaz aylarına özel klima

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Yenimahalle Evlendirme Dairesi Hakkında

Yenimahalle Evlendirme Dairesi incelememiz ile karşındayız. Ankara’nın nüfusu en kalabalık ilçelerinden biri olan Yenimahalle’de ikamet ediyorsan ve yakın zamanda evlilik planın varsa doğru yerdesin. 540 TL’den başlayan salon kiralama fiyatları ve nikah işlemleri de dahil olmak üzere birçok konuya değindiğimiz içeriğimiz aşağıda seni bekliyor.

Kapasitesi & Özellikleri

Yenimahalle Evlendirme Dairesi, kolonsuz ve yüksek tavanlı olan geniş bir nikah salonu ile hizmet veriyor. Ayrıca amfi şeklinde tasarlanmış olması, nikah törenine katılan tüm davetlilerin sahne alanını rahatlıkla görmesini sağlıyor.

Nikah salonu yaklaşık 300 kişilik bir kapasiteye sahip. Belediyenin anlaşmalı olduğu bir fotoğrafçı ile hizmet veren Yenimahalle Evlendirme Memurluğu, dilersen dışarıdan farklı bir fotoğrafçı temin etmene imkan veriyor.

Nikah İçin Gerekli Olan Belgeler

Yenimahalle Evlendirme Memurluğu, nikah işlemleri için senden bazı belgeleri tamamlamanı istiyor. Sağlık raporu, üçer adet vesikalık fotoğraf ve nüfus cüzdanın ile hafta içi her gün nikah başvurusu yapabilirsin.

Yenimahalle Evlendirme Dairesi Fiyatları

Nikah salonu kiralama ücretleri hakkında detaylı bilgi vermeden önce evlilik cüzdanı bedelinden bahsedelim. Salon ücretlerine ek olarak 140 TL değerindeki evlilik cüzdanı ücreti ekleniyor. Evlilik cüzdanı bedeli de eklenmiş haliyle nikah salonları kiralama ücreti hafta içi 540 TL, hafta sonu ise 840 TL oluyor.

Nikahını evlendirme dairesi sınırları dışında, düğün salonu ya da herhangi bir mekanda kıydırmak istersen de farklı ücretler bulunuyor. İlçe içi nikahlar için 640 TL, ilçe dışında olan nikahlar için ise 790 TL ödemen gerekiyor.

Hemen sayfanın üst tarafında bulunan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak en güncel nikah salonu kiralama ücretleri hakkında bilgi alabilirsin. Ayrıca nikah işlemleri ve başvuru belgeleri hakkında tüm soruların için organizasyon danışmanlarımızı arayabilirsin.

Yenimahalle Evlendirme Dairesi Nerededir? Nasıl Gidilir?

Yenimahalle Evlendirme Memurluğu, sahip olduğu merkezi konum ve ulaşım kolaylığı sayesinde oldukça rağbet görüyor. Metro hatlarını veya güzergahı nikah dairesinin yakınından geçen 202-7, 297-7 numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsin. Otopark alanı bulunan nikah salonuna özel aracın ile de kolayca ulaşabilirsin. Açık adres ise şu şekilde;

Gayret Mahallesi, İvedik Caddesi, No:35, Yenimahalle / Ankara”

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Yenimahalle Evlendirme Memurluğu, otopark alanının olması nedeniyle bir adım öne geçiyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Yenimahalle Evlendirme Dairesi ile en az 21 iş günü öncesinden iletişime geçmeni tavsiye ediyoruz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

İsteğin doğrultusunda dışarıdan fotoğrafçı temin edebilirsin.

Manzara ve Lokasyon

Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde bulunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ