Sincan Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
min
|
100
max
Otopark
50

Özellikler

Engelli girişine uygun
Kolonsuz salon
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
Fotoğraf ve video çekimi
Jeneratör
Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Yaz aylarına özel klima

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Sincan Evlendirme Dairesi Hakkında

Sincan, Ankara’nın en kalabalık ilçeleri arasında bulunuyor. Bu yüzden her yıl birçok çift Sincan Evlendirme Dairesi çatısı altında dünya evine giriyor. Şehrin uygun fiyatlı evlendirme daireleri arasında bulunan Sincan Nikah Salonu, 150 TL’den başlayan fiyatları ile hizmet veriyor. İstersen vakit kaybetmeyelim ve hemen ayrıntılara geçelim!

Kapasitesi & Özellikleri

Sincan Evlendirme Dairesi 100 kişilik bir kapasiteye sahip. Sadece en yakınlarının bulunduğu nikah törenleri için bu nikah salonunu tercih edebilirsin. Ayrıca özel aracıyla gelen davetliler için 50 araçlık bir otopark alanı da bulunuyor.

Nikah İşlemleri İçin Gerekli Olan Belgeler

Sincan Belediyesi, nikah işlemleri için başvuru yapan çiftlerden bazı belgeleri temin etmesini istiyor. Nüfus cüzdanı, onaylı sağlık raporu çiftlerden her biri için üçer adet vesikalık fotoğraf talep ediyorlar. Tüm bu nikah başvuru belgeleri tamamlandığı takdirde müsait olan en yakın tarihe nikah günü alınabiliyor.

Sincan Evlendirme Dairesi Fiyatları

Evlendirme dairesi, nikah başvurusu yapan çiftlere taleplerine göre farklı fiyatlar sunuyor. Hafta içi törensiz bir nikah istersen 150 TL, törenli salon nikahı talep edersen ise 200 TL ödemen gerekiyor. Hafta sonu nikah salonu kiralama ücretleri 300 TL’den başlıyor.

Eğer nikahını düğün salonu gibi nikah dairesi sınırları dışında kıydırmak istersen de bunun bedeli 500 TL. Ayrıca yaklaşık 140 TL değerinde olan evlilik cüzdanı ücreti de fiyatlara dahil oluyor. Eğer çiftlerden biri Sincan sınırları içerisinde oturmuyorsa kendi ilçesinin evlendirme memurluğundan izin belgesi alması gerekiyor. İzin belgesi olan çiftlerden ise 150 TL ekstra ücret talep ediliyor.

Nikah salonu fiyatları ve olanakları hakkında en güncel bilgileri organizasyon danışmanlarımızı arayarak öğrenebilirsin. Ayrıca sayfanın üst kısmında bulunan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurduğun takdirde indirimli fiyatlardan yararlanabileceğini de belirtelim.

Sincan Evlendirme Dairesi Nerededir? Nasıl Gidilir?

İlçenin en merkezi konumlarından birinde bulunan nikah salonuna birçok ulaşım alternatifi mevcut. Otopark alanı olan nikah dairesine kendi aracın ile gönül rahatlığı ile gidebilirsin. Toplu taşıma tercih edersen; 509, 510, 516, 549, 577 numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsin. Nikah salonunun açık adresi ise şu şekilde;

“Atatürk Mahallesi, Meltem Sokak, No:6, Sincan / Ankara”

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Nikah dairesinin otopark alanı bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Sincan Evlendirme Dairesi ile en az 7 gün önceden iletişime geçmeni öneriyoruz.

Manzara ve Lokasyon

Ankara'nın Sincan ilçesinde bulunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ