Fundamental Dans

2024 Düğün Dans Kursları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
100 TL
Her Şey Dahil Paket
200 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Düğün mekanında prova
Grup dersi
Koreografi tasarımı
Müzik seçimi
Özel ders
Özel şov
Ücretsiz deneme dersi
Ücretsiz pratik dersleri

Fundamental Dans Hakkında

Fundamental Dans Akademisi ile siz de sevdiklerinizle eğlenceli dolu bir geceye imza atmak istemez misiniz? İzmir’in Konak içerisinde yer alan Fundamental Dans Kursları profesyonel ekibi ile sizlere unutulmaz bir düğün dans koreografisi sunmanızda yardımcı oluyor. Düğün dansı kursu fiyatları 100 – 200 TL’den başlayıp almak istediğiniz ders türüne ve saatine göre fiyatlar farklılık göstermektedir.

Fundamental Dans Kursu Olanakları

Ortalama kurs süresi 5-6 ders olup isteğinize göre bunu arttırabilirsiniz. Eşinizle birebir özel ders eğitimi alabilme şansına sahipsiniz, bunun yanı sıra grup derslerinden de faydalanabilirsiniz. Katılacağınız organizasyon türüne göre iletişim süreciniz farklılık gösterebilir fakat ortama olarak 2 hafta öncesinden Fundamental Dans kursları ile iletişime geçerek eğitimlere başlayabilirsiniz.

Sizlere eşlik edecek profesyonel dans eğitmeni eşliğinde davet verecek olduğunuz alan içerisinde prova yapma şansına sahipsiniz. Bu durum oldukça sizlere iyi gelecektir. Hem mekanı özümseyebilir, alan içerisinde misafirlere en iyi şekilde nasıl kendinizi gösterebilirsiniz bunları öğrenebilirsiniz. Eğer düğün gecenizde dans akademisinin sizler için özel olarak hazırlandığı şovları misafirlerinize sunmak istiyorsanız bu oldukça muhteşem olacaktır. Bu gösteri içerisinde bizzat kendiniz de yer alabilirsiniz. Dilerseniz sizde davetliler gibi bu eşsiz şovları izleyerek gecenin tadını çıkartma şansına sahip olabilirsiniz.

Hangi Dans Türlerinde Hizmet Veriyor?

Fundamental Dans kurslarında salsa, zeybek, bachata, oryantal, latin dansları, cha cha, harmandalı, salon dansları, vals ve çifte özel koreografi gibi eğitimler verilmektedir. Davet öncesi çift ile bir araya gelerek akıllarındaki dans koreografisi dinlenir. Daha sonra çiftlere geçmişte yapılan dans örnekleri gösterilerek dans gösterisinin planlaması oluşturulur. Çiftin istekleri ile dans akademisinin yaratıcılığı ve deneyimi bir araya gelerek muhteşem bir sunum ortaya çıkar.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Fundamental Dans Akademisi adresi ise şöyle; Yüzbaşı Şerafettin Bey Sk. 74-90 Alsancak Mah. 35220 Konak/ İzmir. Özel aracınızla veya toplu taşıma araçlarını kullanarak rahatlıkla ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Düğün Yardımcısı’nı arayarak sizlere özel olarak hazırlanmış paketler yararlanabilir, erken rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kurs fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketleri hakkında detaylı bilgi almak için DüğünYardımcısı.com ile iletişime geçebilirsiniz.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paket içeriklerinde mekanda prova imkanı ile ek ders gibi hizmet olanakları yer alıyor. Paketler hakkında detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsiniz.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Erken rezervasyon indirimlerine ek olarak kişiye özel ve bireysel ders olanakları sağlıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Bachata, salsa, zeybek, oryantal, harmandalı, cha cha, latin dansları, çifte özel koreografi, salon dansları, vals gibi farklı türlerde dans dersleri alabilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Düğününüzden en az 2 hafta öncesinde dans derslerine başlayabilirsiniz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Firma İzmir'de hizmet veriyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

İsteğinize bağlı olarak farklı konsept seçeneklerinde eğlenceli dans kareografilerini tercih edebilirsiniz.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Funda Hosbil
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ