Gaf Production

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Nişan çekimi
Stüdyoda çekim

Gaf Production Hakkında

Seni, bugüne kadar yüzlerce çiftin yüzünü güldürmüş ve en mutlu anlarını sonsuza taşımış bir düğün fotoğrafçısı ile tanıştıralım. İstanbul, Kadıköy merkezli Gaf Production, aradan çok uzun zaman geçse bile gülümseyerek hatırlamak isteyeceğin anılarını senin için ölümsüzleştiriyor. Üstelik dış çekim hizmetinin fiyatları  da 1000 TL’den başlayan fotoğrafçı hakkındaki tüm detaylar ise yazımızın devamında seni bekliyor.

Hizmet Tecrübesi

Kadıköy Evlendirme Dairesi Fotoğrafçısı olarak da bilinen firma, sadece Kadıköy ilçesinde değil, talebe göre İstanbul’un her noktasında hizmet verebiliyor. Düğün ve nikah fotoğraf çekimlerinde ön sıralarda yerini alan fotoğrafçının hizmet yelpazesinde düğün belgeseli ve hikaye tasarımı da bulunuyor.

Gaf Production Olanakları

Kadıköy Belediyesi Evlendirme Dairesi ile anlaşmalı olan fotoğraf stüdyosu, bugüne kadar yüzlerce hatta binlerce çiftin en mutlu gününü kayıt altına almış. Hizmet paketleri kapsamında ise tüm nikahın fotoğraf ve video kaydına alınması hizmetleri bulunuyor.

Gaf Production, sadece nikah salonu çekimleri için hizmet vermiyor. Talep doğrultusunda dış çekim, düğün belgeseli, düğün gününün baştan sona fotoğraflanması hizmetlerini de karşılıyorlar.

Avantajları

Kadıköy Evlendirme Dairesi Fotoğrafçısı, çekilen tüm kareleri şık ve özel tasarım olan albümlerde teslim ediyor. Bazı özel fotoğraflarının farklı boyutta basılmasını ve duvarında sergilemek için çerçevelenmesini talep edebilirsin. Tüm baskılar son teknoloji ekipmanlarla yapılıyor ve bu sayede sana oldukça kaliteli fotoğraflar sunuluyor.

Karar vermekte zorlanıyorsan ve sana sunulan olanakları daha ayrıntılı şekilde öğrenmek istiyorsan her zaman yanındayız. Hemen DüğünYardımcısı.com ücretsiz danışmanlık servisini arayabilir ve tüm sorularının cevabını en kısa sürede öğrenebilirsin.

Gaf Production Kadıköy Dış Çekim Fiyatları

Düğün fotoğrafçısı ve dış çekim fiyatları seçeceğin pakete göre farklılık gösteriyor. Ortala başlangıç paketi fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor. Firma ile irtibata geçip net bir fiyat bilgisi almak istersen hemen üst kısımda yer alan ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsin.

Gaf Production Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Fotoğraf stüdyosu, Kadıköy Evlendirme Daire ile anlaşmalı olduğu için nikahını orada yapmak istersen firmaya ulaşman oldukça kolay. Kişisel çekimler ve dış çekim olanakları hakkında bilgi almak istersen de Kadıköy ilçesinde bulunan stüdyoya rahatlıkla ulaşabilirsin. Açık adresi öğrenmek istersen danışmanlık servisini çekinmeden arayabilirsin.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekim öncesi görüşme, ekipman temini ve çekimlerin orijinal teslimini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisi ile irtibata geçebilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Firma, sadece Kadıköy Evlendirme Dairesi kapsamında değil dışarıdan gelen çiftlere de hizmet sağlıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün klibi ve hikaye fotoğrafçılığı hizmetleri sunuluyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten en 1 hafta önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Firma, İstanbul Kadıköy ilçesinde hizmet veriyor.

Sipariş teslim süresi?

Siparişler 4 hafta içinde sana teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ