Garajyeri

2024 Gelin Arabası Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
400 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Minibüs kiralama
Otobüs kiralama
Şehir dışına araba kiralama

Garajyeri Hakkında

Garajyeri, modern gelin arabası kiralama hizmetiyle çiftlerin tercih ettikleri firmalar arasında yer alıyor.  Firmanın, gelin arabası kiralama fiyatları 400 TL’den başlıyor. İstanbul’un Ataşehir ilçesinde firma hakkında senin için detayları derledik, keyifli okumalar!

Olanakları

Yeniliklerin öncüsü olan Garajyeri, bünyesinde ekonomik ve V.I.P araçları bulunduyor. Bazı araçlar senin ayağına kadar getirilirken diğer araçlar sabit yerlerden alınabiliyor.

Firma; Volkswagen, Toyota, Mercedes, Skoda, Audi gibi popüler markalar ile çalışıyor. 1000’den fazla araç seçeneğinden kendine en uygun aracı seçebilirsin.

Firmanın araçlarını dilersen aylık olarak da kiralayabilirsin. Böylece balayı yolculuğunu da aynı araç ile yapabilirsin.

Garajyeri’nin sağladığı olanaklar hakkında daha detaylı bilgi almak için ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsin.

Garajyeri Hizmetleri

Rentiva olarak da bilinen firma, uygun fiyatlar ile herkesin en kolay şekilde araç kiralayabilmesini amaçlıyor. Üstelik günlük otomobil sigortası hizmeti de sağlıyor. Olası aksiliklerin yaşanması durumunda kasko hem aracın tüm bedelini karşılıyor, hem de 3. taraflara verilen hasarlar 100.000 TL’ye kadar güvence altında oluyor.

Firmanın araçlarını dilersen aylık olarak da kiralayabilirsin. Böylece balayı yolculuğunu da aynı araç ile yapabilirsin. Garajyeri’nin sağladığı gelin arabası olanakları hakkında daha detaylı bilgi almak için ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsin.

Garajyeri Gelin Arabası Kiralama Fiyatları

Gelin arabası kiralama fiyatları, aracın kiralandığı ve teslim edileceği konum, araç türü gibi birçok maddeye göre değişiklik gösterebiliyor. Firmanın başlangıç paket fiyatları 400 TL’den başlıyor. Başlangıç paketi içeriğinde orta segment bir araç kiralama ve kasko bulunuyor. Maddeler ile uğraşmadan fiyat teklifi almak istersen ‘‘Ücretsiz Teklif Al’’ butonuna tıkladıktan sonra fiyat teklifi al formunu doldurabilirsin.

Garajyeri Nerededir? Nasıl Gidilir?

Şişli merkezli firma, İstanbul’un semtlerinde hizmet veriyor. Halil Rıfat Paşa Mahallesi adresine otobüs, metro veya minibüs ile ulaşabilirsin. 41 AT, 54E, 77A, 93M numaralı otobüslerini tercih etmelisin. Trafiksiz çözüm için metrobüs (34AS – 34Z) ya da M2 metro hattını kullanmalısın. Gelin arabası kiralama firmasına özel araç kullanarak da gidebilirsin. Firmanın açık adresi ise şu şekilde;

Küçükbakkalköy, Prestij Cadde No:2 D:11, 34750 Ataşehir/İstanbul

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Dilersen lüks model araba kiralayabilirsin. Ayrıca aracı isteğin yerden teslim alma hizmeti de mevcut.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kurumsal araba kiralama, uzun yol araba kiralama, reklam çekimleri, dizi çekimleri, film çekimleri için araba kiralayabiliyorsun.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Yaklaşık 2 hafta önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Ataşehir ilçesinde hizmet veriyor.

Sipariş teslim süresi?

Araç, organizasyon gününde hazır bir şekilde seni bekliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ