Gülbahar Sultan Kır Düğünü

2023 Nişan ve Söz Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
50 TL
100 TL
Pasta - Meşrubat
50 TL
TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Gülbahar Sultan Kır Düğünü Hakkında

Düzenlediği nişan ve söz organizasyonları ile adından sıkça söz ettiren Gülbahar Sultan Kır Düğünü, İstanbul Kartal mevkiinde konumlanıyor. Sunduğu kaliteli hizmet ile çiftlerin ilk tercihleri arasında yer alan mekanın nişan ve söz fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor. Mekanın öne çıkan özellikleri, sunduğu olanaklar ve ayrıntılı fiyat bilgisi içeriğimizin devamında seni bekliyor.

Mekan Kapasitesi & Özellikleri

Çam ormanının çevrelediği, doğa ile iç içe Gülbahar Sultan Kır Düğünü, yarattığı harikalar diyarında çiftlerin hayallerini gerçekleştiriyor. Açık ve kapalı davet alanı bulunan mekan, her zevke hitap ediyor. 1500 kişi kapasiteli kır bahçesi, devasa organizasyonların üstesinden kolayca geliyor. 300 kişilik kapalı davet alanı ise biraz daha mikro ölçekli organizasyonlara hitap ediyor. 3000 araç kapasiteli otopark ise konukların için büyük bir kolaylık sağlıyor. Nişan, düğün, mezuniyet ve diğer özel günler için hizmet alabiliyorsun.

Sunulan Hizmetler

Gülbahar Sultan Kır Düğünü, çalışkan ve özverili ekibiyle en özel günler için durmaksızın çalışıyor. Her detaya büyük bir özenle yaklaşan mekan; süslemeler, dekorasyon, ışıklandırma, menü gibi pek çok konuda sana danışıp fikirlerini alıyor. Lezzetli menüleri ile misafirlerin aklını başından alan catering hizmetinin yanı sıra sana menü tadım ve değişikliği imkanını da sunuyor. Dışarıdan başka organizasyon firmalarıyla anlaşma şansı tanınması da mekanın avantajları arasında yer alıyor.

Nişan ve söz organizasyonlarına müzikal bir dokunuş da yapan Gülbahar Sultan Salonu, profesyonel bir DJ ve orkestra grubu temin ediyor. Böylelikle organizasyon boyunca eğlence hiç bitmiyor. Gecenin en özel anları profesyonel çekim ekibi tarafından kayıt altına alınıyor. Özel olarak oluşturulan fotoğraf köşesi de en güzel fotoğraflara güze bir arka plan oluşturuyor. Hünerlerini her yerde göstermek isteyen mekan düğün, mezuniyet töreni, kurumsal etkinlikler ve daha pek çok organizasyona ev sahipliği yapıyor.

Gülbahar Sultan Kır Düğünü Nişan ve Söz Fiyatları

Mekan yemekli ve yemeksiz olmak üzere iki tür organizasyon düzenliyor. Yemekli nişan ve söz fiyatları hafta içi 50 TL, hafta sonu 100 TL’yi buluyor. Kokteylli organizasyon fiyatları da 50 TL’den başlıyor. Bunlar başlangıç fiyatı olup aldığın hizmetlere göre değişiklik gösteriyor. Mekan hakkında merak ettiklerini “Ücretsiz teklif al” formunu doldurarak öğrenebilirsin.

Gülbahar Sultan Kır Düğünü Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mekan İstanbul Kartal lokasyonunda bulunuyor. Merkezi bir konumda bulunan mekana16U, 17S, 131V ve 132C numaralı halk otobüsleri ile ulaşım sağlanabiliyor. Mekanın adres bilgileri ise şöyle: Samandıra Cad. No:98, Yakacık Yeni, 34882 Kartal/İstanbul.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ