Taş Mahall

2022 Kına Gecesi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
120 TL
150 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
200
min
|
500
max
Otopark
200

Taş Mahall Hakkında

Şehrin en eğlenceli kına gecelerine ev sahipliği yapan Taş Mahall, dinamik ekibi ile birlikte gece gündüz demeden çalışıyor. Ankara Yenimahalle mevkiinde bulunan davet alanı, standartların üstündeki hizmetleri ile çiftlere her zaman “İyi ki” dedirtmeyi başarıyor. Kına organizasyonu fiyatları 120 TL’den başlayan mekan, sunduğu geniş ücret aralığıyla her bütçeye hitap ediyor.

Mekan Kapasitesi & Özellikleri

Görkemli dekorasyonu, yüksek tavanlı yapısı ve ışıklandırmalarıyla görsel bir şölen sunan Taş Mahall, düzenlediği her organizasyonda benzersiz işler ortaya koyuyor. 500 kişi kapasiteli kapalı salon, orta ölçekli kına organizasyonları için sıklıkla tercih ediliyor. 200 araç kapasiteli otoparkı ise mekanın avantajları arasında yer alıyor.

Sunulan Hizmetler

Düzenlediği organizasyonlarla adından her zaman söz ettiren Taş Mahall, sana eğlenceli ve güzel bir gecenin garantisini veriyor. Mekanın organizasyon danışmanı, planlamanın her aşamasında sana destek ve yardımcı oluyor. Masa düzeninden şamdanlara, dekorasyondan menüye kadar her adım önce senin onayından geçiyor.

Kına gecelerinin vazgeçilmezi olan müzik, mekan tarafından temin edilen orkestra ile en iyi şekilde icra ediliyor. Gecenin ölümsüzleştirilmesi de profesyonel çekim ekibine düşüyor. Kına gecesine özel hizmetler de sunan davet alanı, animatör ve yöresel dans ekibi ile de organizasyona renk katıyor. Mekan kına gecesi dışında açılış, nişan, düğün, davet, sünnet, baby shower gibi etkinliklere de ev sahipliği yapıyor.

Taş Mahall Kına Gecesi Fiyatları

Mekan yemekli, yemeksiz ve kokteylli organizasyonlar düzenliyor. Yemekli kına gecesi fiyatları hafta içi 130 TL iken, hafta sonu 175 TL’yi buluyor. Yemeksiz kına organizasyonu fiyatları hafta içi 130 TL, hafta sonu ise 140 TL olarak belirleniyor. Kokteylli fiyatlar ise hafta içi 120 TL, hafta sonu 140 TL bandında yer alıyor. Kişi başı olarak hesaplanan fiyatlar, alınan hizmetlere göre değişiklik gösteriyor. Merak ettiklerini sormak ve sana özel kampanyalardan yararlanmak için Ücretsiz teklif al” formunu doldurabilirsin.

Taş Mahall Nerededir? Nasıl Gidilir?

Taş Mahall, Ankara ilinin Yenimahalle ilçesinde konumlanıyor. Mekana 208, 279-2, 414 numaralı halk otobüsleri ile ulaşım sağlanabiliyor. Davet alanının açık adresi şu şekilde: İstanbul yolu 15. Km Ergazi Mahallesi Yenimahalle / Ankara.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Gül Çeri Söylemez
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ