Gülbahar Sultan Kır Düğünü

2023 Düğün Salonları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
50 TL
100 TL
Pasta - Meşrubat
50 TL
TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
300
min
|
1.500
max
Kapalı Davet Alanı
50
min
|
300
max
Kır Bahçesi Alanı
50
min
|
1.500
max
Otopark
3.000

Gülbahar Sultan Kır Düğünü Hakkında

Gülbahar Sultan Kır Düğünü, kapalı alanı ile İstanbul Kartal’da düğün salonu hizmeti veriyor. Şık masa ve şamdan süslemeleri ile göz alıcı bir mekan olarak dikkat çekiyor. Yemek menüleri, pasta ve meşrubat seçenekleri ile kişi başı 50 TL’den başlayan fiyatları ile sıklıkla tercih ediliyor.

Mekanın Özellikleri ve Kapasitesi

Gülbahar Sultan Kır Düğünü açılışlar, bayii toplantısı, düğün, nişan, kına gecesi ve mezuniyet töreni gibi bir çok organizasyon için kapılarını açıyor. Açık davet alanı 1500 kişilik konuk kapasitesi sunuyor. Mekanın şık dekorasyonu ve konsepte uygun süslemeleri herkesin dikkatini çekiyor. Mekanın düğün salonu kış mevsimlerinde sıklıkla tercih ediliyor. Yüksek tavanı ve kolonsuz salon özelliği ile ferah bir ortam sunuyor. Engelliye uygun girişi ve çim alanı da bulunuyor. Davet vereceğin organizasyona özel oturma planı ile gecenin akışı planlanıyor.

Sunulan Hizmetler

Gülbahar Sultan Kır Düğünü, kına gecesi, nişan, düğün, mezuniyet töreni gibi bir çok geceye ev sahipliği yapıyor. Düğün gecen için dj ve müzik grubu ile bir müzik akışı belirleyebiliyorsun. Hareketli repertuvarda sevdiğin parçalara da yer veriliyor. Bando temini ile hareketli bir giriş yapabiliyorsun salona ve tüm gözler üzerinde oluyor. Mekanın konsepte uygun süslemeleri ve yapay çiçek detayları ile geceyi tamamlıyor. Barkovizyon ve dans grubu gösterisini konukların hayranlıkla izliyor.

Yemekli ve pasta, meşrubat menü seçenekleri ile dilediğin menüyü konuklarına ikram edebiliyorsun. Kırmızı ve beyaz et ağırlık ana yemeğin yanına, lezzetli mezeler ve mevsim salataları eşlik ediyor. Düğün pastan gösterişli olduğu kadar lezzetli de bulunuyor. Dilersen düğün öncesinde menü tadımı ve menüde değişiklik yapabiliyorsun.

Gülbahar Sultan Düğün Salonu Fiyatları

Mekanda her bütçeye uygun düğün paketi bulunuyor. Yemekli düğün salonu fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor. Kokteylli bir davet planlıyorsan sadece hafta içi 50 TL bandında organize edebilirsin.

Dilersen DüğünYardımcısı.com danışmanları ile iletişime geçebilirsin. Sana özel fiyatlardan faydalanmak için ücretsiz teklif alabilirsin.

Gülbahar Sultan Kır Düğünü Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mekan merkezi konumu ile ulaşım kolaylığı sağlıyor. Kartal konumundaki Gülbahar Sultan Salonu’na 132M, 251, 500T, KM23, KM33 numaralı otobüs hatlarını kullanarak gidebilirsin. Açık adres: Yakacık Yeni, Samandıra Caddesi no 98, Kartal/İstanbul.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayii toplantısı, baby shower, resepsiyon, doğum günleri, düğün, eğlence, kına, mezuniyet, nişan, okul etkinlikleri, parti, sünnet.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Masa örtüsü runner supla çiçek veya şamdan.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

3 ayrı davet alanı 300/1000/1500.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Standart menü / Kokteyl menü/ Tavuk menü/Et.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

23:00/24:00.

Manzara ve Lokasyon

ORMAN MANZARA VE AYDOS ORMANI LOKASYON.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

DJ/KLAVYE/ORKESTRA

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

FOTOGRAF/VİDEO/DRON/DIŞ ÇEKİM/JİMMYJİB

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ