Gülşen Uz Gelinlik

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim

Gülşen Uz Gelinlik Hakkında

Düğün gününde herkesin gözü sende olmasını ve mükemmel gözükmek istiyorsan seni Gülşen Uz Gelinlik ile tanıştıralım. İzmir, Konak ilçesinde bulunan gelinlikçi, modellerindeki çeşitliliği ile dikkat çekiyor. Her zaman kaliteli hizmet sunmak isteyen firmanın 1000 TL’den başlayan paket fiyatları bulunuyor.

Hizmetleri & Olanakları

Küçüklüğünden beri hayallerini süsleyen gelinlik modelini gerçeğe dönüştürmek için kataloglar arasından hazır model seçebilirsin. Eğer tamamen sana ait olan bir model istersen de tasarımcından sana özel tasarım hazırlamasını isteyebilirsin.

Burada yalnızca gelinlik değil gerek duyacağın diğer pek çok aksesuarı bulabilirsin. Gelinliğinle uyumlu bir duvak, seni rahat ettirecek bir ayakkabı alabilirsin. Bunların yanı sıra seni tamamlayacak eldiven, bolero, gelin buketi gibi aksesuarlar da bulunuyor.

Gelinlik Modelleri & Teslim Süresi

Gülşen Uz Gelinlik çatısı altında pek çok çeşit model yer alıyor. Hangi tarza sahip olursan ol kendine uygun bir gelinlik bulabileceğinden emin olabilirsin. Bohem modellerden, klasik prenses modellere kadar birçok ürün bulunuyor. Aynı zamanda nişanlık ve abiye elbiseleri de bulabilirsin.

Sipariş teslim süresi hızlı ilerliyor. Ancak hizmet aldığın sezona göre ve gelinlik üzerinde yapılan değişikliklere göre teslimat süresi değişebilir. Her şartta, gelinlikçi, iki hafta içerisinde teslimi sağlıyor.

Gülşen Uz Gelinlik Fiyatları

Gelinlikçi, yüksek bütçeli müşterilerinin yanında düşük bütçeli çiftlerin de hizmetlerinden faydalanması için farklı fiyat seçenekleri sunuyor. Standart hizmetlerden oluşan başlangıç paketi ve tüm hizmetleri içerisinde barındıran her şey dahil paket seçeneklerin arasında. Başlangıç paketi fiyatları 1000 TL olarak belirlenmişken her şey dahil paket fiyatları 3000 TL oluyor.

Kendi bütçene uygun net fiyat bilgisi almak için yukarıda yer alan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsin. Paket içeriklerinde yer alan hizmetleri ayrıntılı bir şekilde öğrenmek için ise firma danışmanlarımızla iletişime geçebilirsin.

Gülşen Uz Gelinlik Nerededir? Nasıl Gidilir?

Gülşen Uz, İzmir şehrinin Konak ilçesinde hizmet veriyor. Oldukça merkezi bir konuma sahip olan moda evi Çankaya semtinde bulunuyor. Birçok toplu taşıma ağının güzergahında bulunan gelinlikçiye dilediğin gibi gidebilirsin. Kendi aracı ile gidecek olan okuyucularımız için firmanın açık adresini paylaşalım;

Necati Bey Caddesi, No:14, Konak / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Hazır model gelinlik seçenekleri ve bu modellerin provaları Gülşen Uz Gelinlik'in başlangıç paketi içerisinde sunulmaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Gülşen Uz Gelinlik'in her şey dahil paket fırsatları için ücretsiz danışmanlık hattımızı aramalısın.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

2 haftalık sipariş teslim süresi ile İzmir gelinlikçileri arasında farklılaşmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Hazır model ve özel dikim gelinlik haricinde Gülşen Uz; nişanlık, abiye, özel gün elbisesi gibi kategorilerde de hizmet vermektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Gülşen Uz Gelinlik ile düğününden en az 15 gün öncesinde iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir, Konak konumunda bulunmaktadır.

Sipariş teslim süresi?

Gülşen Uz Gelinlik tarafından belirlenmiş sipariş teslim süresi 2 haftadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ