Zen Moda Evi

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim

Zen Moda Evi Hakkında

İzmir, Konak ilçesinde hizmet veren Zen Moda, Jaden Moda Evi olarak da biliniyor. Hem özel tasarımları hem de hazır gelinlik modelleri ile herkesin beğenisini topluyor. Gelinlikçi, düşlediğin modelden uzaklaşmadan sana en çok yakışacak gelinlik modelini deneyimiyle hazırlıyor. Firmanın başlangıç paketi fiyatları ise 1000 TL olarak sunuluyor.

Jaden Moda Evi hakkında ayrıntılı bilgiyi Düğün Yardımcısı ekibi olarak senin için hazırladığımız yazımızda bulabilirsin.

Gelinlik Modelleri & Teslim Süresi

Jaden Moda Evi, faaliyete başladığı ilk günden beri aynı istek ve disiplinle çalışıyor. Tasarım kısmında gösterdiği titizliği teslimat sürecinde de gösteriyor. Seni bekletmemek adına üç hafta içerisinde gelinliğini teslim ediyor.

Gelinlikçi, biriktirdiği tecrübe ile müşterilerine birçok model seçeneği sunuyor. İster klasik ister modern olsun, yüzlerce model arasından istediğini seçebilirsin. Aynı zamanda gelin kesesi, buketi, bolero, ayakkabı ve duvak gibi aksesuarlar da bulunuyor. Dilersen nişanlık alışverişini de buradan yapabilirsin.

Hizmetleri & Olanakları

Jaden Moda Evi hizmetleri arasında gelinlik dikim aşamasında gerçekleşen provalar yer alıyor. Etkileyici ve vücuda tam olan bir gelinlik hazırlamak için usta terziler ile çalışılıyor. Model üzerinde istediğin değişiklikleri yaptırabilirsin.

Zen Moda Evi ile çalıştığında istediğin gelinlik modelini kataloglardan hazır bir şekilde seçebilirsin. Kendine has özel bir tasarım olmasını istersen de tasarımcıdan yeni bir gelinlik tasarlamasını isteyebilirsin.

Zen Moda Evi Gelinlik Fiyatları

Zen Moda, müşterilerine farklı fiyat seçenekleri sunuyor. Hizmetler başlangıç ve her şey dahil paket olmak üzere iki gruba ayrılıyor. İçerisinde standart hizmetlerin bulunduğu başlangıç paketi fiyatları 1000 TL olarak belirlenmiş. Her şey dahil paket fiyatları ise ortalama 3000 TL oluyor.

Paketlerde yer alan hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi almak için firma yetkililerimizle ücretsiz olarak iletişime geçebilirsin. Net fiyat bilgisi almak istersen de sitemizde bulunan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurman yeterli.

Zen Moda Evi Açık Adres & Yol Tarifi

“Nasıl gidilir?” veya “Nerede?” diye düşünüyorsan daha fazla düşünmene gerek yok. Zen Gelinlik, İzmir merkez ilçelerinden olan Konak bölgesinde bulunuyor. Otobüs, vapur, tramvay gibi toplu taşıma araçlarını kullanabileceğin gibi metro veya taksi ile de mekana gelebilirsin. Kendine ait araçla gitmek için ise Jaden Moda Evi açık adresi şu şekilde:

Akdeniz Mahallesi, Gazi Bulvarı, No:64, Konak / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Hazır model katalogları içerisinden seçeceğin gelinlik ve bu gelinlik için yapılacak prova hizmetleri Zen Moda Evi'nin başlangıç paketi içerisindedir.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Zen Moda Evi'nin DüğünYardımcısı.com'a özel her şey dahil paketi içerikleri için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurmalısın.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

1000 TL'den başlayan fiyatları ile İzmir gelinlikçileri arasında farklılaşmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Özel dikim ve hazır model gelinlik hizmetleri haricinde Zen Jaden Moda Evi; gelinlik aksesuarları, nişanlık ve abiye üretimi & satışı yapmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Zen Jaden Moda Evi ile düğününden en az 6 hafta önce iletişime geçmeni tavsiye ediyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir, Konak konumunda bulunmaktadır.

Sipariş teslim süresi?

Zen Moda Evi tarafından belirlenmiş sipariş teslim süresi 4 haftadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ