Gurme Life

2024 Catering ve Düğün Yemeği Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Catering hizmeti
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Düğün Pastası
Servis ve hizmet elemanı

Gurme Life Hakkında

İstanbul Sarıyer ilçesinde yer alan Gurme Life, hazırladığı lezzetli menüleri ile önemli organizasyonlarında seninle oluyor. Beraber çalıştığı tecrübeli şefler ve ekibiyle çeşitli menüler hazırlıyor. Düğün yemeği için henüz güvenilir bir catering firması bulamadıysan Gourme Life’a şans vermeden geçme. Başlangıç paketi fiyatları 1000 TL’den başlayan firma hakkında detaylı bilgi için içeriğimize göz atabilirsin.

Ne Zaman İletişime Geçmelisin?

Düğün yemeği organizasyonu için belirlediğin tarihten 1 veya 2 hafta önce firma ile iletişime geçmen yeterli olacaktır. Catering firması ile görüştükten sonra menü içerikleri hazırlanıyor ve organizasyonun için sana sunuluyor.

Gurme Life Catering ve Düğün Yemeği Olanakları

Yakında düğün yemeği gerçekleştirecek ama hala bir Gourme Life ile anlaşamadıysan sana müjdemiz var. Gurme Life, birlikte çalıştığı müşterilerinin istekleri üzerine özel menüler hazırlıyor. Firma ile yaptığın görüşmede menü türüne ve içeriğine karar verebilirsin.

Düğün yemeği organizasyonunda dünya mutfaklarından veya Türk mutfağının en lezzetli ürünlerinden yemekler görmek istiyorsan doğru yerdesin. Tüm yemeklerin tadından emin olman için de menü tadımı ve değişikliği imkanı sağlanıyor.

Menü Seçenekleri

Firma ile menülerin konsept tercihine göre hazırlanıyor. Kokteyl düzeninde bir düğün yemeği için içeceklerin ve hafif atıştırmalıkların ağırlıklı olduğu menüler hazırlanıyor. Ana yemek menüleri ise kırmızı et veya beyaz et ağırlıklı olarak hazırlanıyor. Menü çeşitliliği ile dikkat çeken firma, diyabet, kosher, çocuk, vegan ve vejetaryen gibi özel durum menüleri sunuyor.

Gurme Life Düğün Yemeği Fiyatları

Catering firması düğün yemeği için menü fiyatları paket olarak hesaplanıyor. Başlangıç veya her şey dahil paketlerinden sana en uygun olanı tercih edebilirsin. Başlangıç paketindeki hizmetlerin fiyatları yaklaşık 1000 TL olarak karşımıza çıkıyor. Her şey dahil paket fiyatı ise 5000 TL olarak sunuluyor.

Paket içerikleri hakkında bilgi edinmek ve net fiyat bilgisi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsin.

Gurme Life Nerede? Nasıl İletişime Geçilir?

Gourme Life İstanbul Sarıyer ilçesinde yer alıyor. Ulaşımın için toplu taşıma araçları veya özel aracını kullanabilirsin. Otobüs, metro, minibüs ve metrobüs hatlarını kullanabilirsin. İstersen kendine ait bir araçla da firmaya ulaşımını sağlayabilirsin. Bunun için firmanın açık adresi ise şöyle;

“Uskumruköy Mahallesi, Arıköy Ilgın Sokak, No:22 Sarıyer / İstanbul.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi kokteyl menü içeriğinden oluşuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paket yemek temini, servis, menülerde tadım ve değişiklik gibi hizmetleri de içeriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün yemeğinin yanı sıra şirket toplantılarında, davetlerde, resepsiyon ve kurumsal etkinliklerde firmanın sunduğu catering hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1-2 hafta önceden iletişime geçerek gün belirlemenizi tavsiye ederiz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Firma İstanbul ve ilçelerinde hizmet veriyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Yazıda detaylıca değinilen menü içerikleri hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Ayşe Abalı
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ