Kemer Düğün Salonu

2024 Düğün Salonları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Pasta - Meşrubat
10 TL
30 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
min
|
600
max
Otopark
50

Özellikler

Kapalı Davet Alanı
Kolonsuz salon
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Fotoğraf ve video çekimi
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Otopark alanı
Servis ve hizmet elemanı
Ses, ışık ve sahne sistemleri

Kemer Düğün Salonu Hakkında

Kemer Düğün Salonu sunduğu ayrıcalıklı hizmet yelpazesine karşın belirlediği uygun fiyatları ile tercih edilebilirlik seviyesini arttırıyor. İstanbul, Bağcılar ilçesinde bulunan düğün salonu, uzman organizasyon ekibi ile en şık davetlere en doğru planlamalarla ev sahipliği yapıyor. Davetler için belirlenen kişi başı fiyatları ise sadece 10 TL’den başlıyor. Mekan ile ilgili tüm bilgileri ayrıntılı olarak içeriğimizde inceledik;

Salon Kapasitesi ve Özellikleri

Mekanın 750 kişilik davetli ağırlama kapasiteli kapalı davet alanı bulunuyor. Özel aracı ile gelmeyi tercih eden misafirlerine de 50 araçlık kapasitesi bulunan bir otopark alanı hizmeti sunuluyor. Yüksek tavan tasarımlı davet alanı renkli çiçek aranjmanları ile süsleniyor. Yuvarlak masalar davetli düzenine uygun şekilde yerleştirilerek konsepte uygun renkler ile giydiriliyor.

Kemer Düğün Salonu bünyesinde masa üstleri altın renkli tabak, çatal, kaşık ve peçeteliklerle birleştiriliyor. Gelin ve damat adaylarının “evet” diyecekleri o özel ana en güzel şekilde eşlik edilmesi için nikah masası ve sandalyeler de özel tasarımlar ile süsleniyor.

Tavandan sarkıtılan büyük tasarımlı avizeler ve doğru aydınlatma sistemleri ile konsept tasarımları aydınlık bir görünüm ile ön plana çıkartılıyor. Davet alanının ortasında misafirlerin rahatça hareket edebilmesi için geniş tasarımlı bir sahne konumlanıyor.

Kemer Düğün Salonu Hizmet Yelpazesi

Salonda; nişan, kına gecesi, mezuniyet töreni, sünnet düğünü ve kurumsal etkinlikler başta olmak üzere birçok organizasyon seçeneğine ev sahipliği yapılıyor. Tüm davet konseptleri organizasyon planlamacıları tarafından belirleniyor. Düğün organizasyonları için tüm hizmetler gelin ve damat adaylarının isteklerine uygun olarak şekilleniyor.

Düğün pastası ve aperitif gibi ikramlar servis elemanları tarafından saat 24:00’a kadar eksiksiz şekilde sunulmaya devam ediyor. Dilersen aperitif ve içecek menüsü üzerinde istediğin değişiklikleri gerçekleştirebiliyorsun. Mekan bünyesindeki tüm hizmetlerden aktif kampanyalar aracılığıyla yararlanmak için ise DüğünYardımcısı.com’un ücretsiz danışmanlık servisi ile iletişime geçmen yeterli oluyor.

Kemer Düğün Salonu Düğün Fiyatları

Mekan yönetimi tarafından tüm organizasyonlar için belirlenen kişi başı fiyatları 10-30 TL aralığında değişim gösteriyor. Belirlenen bu fiyatlar isteklerin doğrultusunda şekilleniyor.

Kemer Düğün Sarayı yönetimi tarafından DüğünYardımcısı.com’a özel olarak indirimli fiyatları ile hizmet sunuluyor. Ayrıntılı bilgi için hemen “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Kemer Düğün Salonu Nerededir? Nasıl Gidilir?

Bağcılar mevkiinde yer alan salona çeşitli toplu taşıma araçlarını kullanarak rahatlıkla ulaşımını gerçekleştirebilirsin. HT12, HT1, 97M, 97GE numaralı otobüs hatlarını, M3, M1B numaralı metro hatlarını veya A-31, A-201 numaralı minibüs güzergahlarını tercih edebilirsin. Mekanın açık adresi ise şu şekilde;

“Bağlar Mevkii, Atatürk Caddesi, 9/A, 34209 Bağcılar/İstanbul.”

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına gecesi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24:00'da sona ermektedir.

Manzara ve Lokasyon

Şehir merkezinde yer almaktadır.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Kendi bünyelerinde fotoğrafçıları bulunmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Gülcan Kavuk
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ