Gürses Düğün Sarayı

2023 Düğün Salonları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
30 TL
50 TL
Kokteyl
10 TL
30 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
min
|
750
max

Özellikler

Kapalı Davet Alanı
Şehir Manzaralı
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Volkan Gösterisi
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Özel konsept tasarımı
Düğün Pastası
Servis ve hizmet elemanı
Dışarıdan Catering Firmasıyla Çalışma
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Gürses Düğün Sarayı Hakkında

En heyecanlı günlerimden biri olan düğün akşamında her detay kusursuz olmalı diyorsan Gürses Düğün Sarayı bunun için en uygun mekan. 3.000TL’den başlayan düğün paketi fiyatları ve güler yüzlü ekibiyle Gürses Düğün Salonu İstanbul’un Esenler ilçesinde düğün yapmak isteyen çiftleri bekliyor.

Salon Özellikleri

Gürses Düğün Salonu iki katlı olarak tasarlanmış bir düğün salonu. Pembe kolonlar, altın sarısı süslemeler ve beyaz masalarla süslenen mekan peri masallarındaki balo salonlarını andırıyor. Salon üst kat kapasitesiyle birlikte 750 kişiye kadar davetli ağırlama imkanı sunuyor.

Gürses Düğün Sarayı geniş kapasitesi ve organizasyon ekibi sayesinde sünnet düğünü, nikah töreni, kına gecesi gibi etkinliklere de rahatlıkla ev sahipliği yapıyor.

Gürses Düğün Salonu Fiyatları

Gürses Düğün Sarayı her bütçeye uygun farklı düğün paketlerine sahip. Standart, gümüş ve altın düğün paketleri seçtiğin hizmetlere göre şekilleniyor. Tüm paketler içerisinde düğün orkestrası, fotoğraf çekimi ve ücretsiz gelin başı hizmeti bulunuyor. Paket fiyatları hafta içi 3.000TL-5.000TL arasında değişirken hafta sonu 5.000TL-7.500TL arasında.

Gürses Düğün Sarayı Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Gürses Düğün Salonu masal gibi bir düğün yaşatmak için işinde uzman ve güler yüzlü bir ekiple düğün organizasyonuna hazırlanıyor. Salona ulaşan misafirlerin keman eşliğinde karşılandıktan sonra içeriye davet ediliyor. Şık ve özenle dekore edilmiş masalar kokteyl ikramlar ile hazırlanıp davetlilerini bekliyor. Düğün başladığında davetliler için hazırlanılmış dondurmalı pasta, su böreği, kuru pasta, galeta, meşrubat servis ediliyor.

Gürses Düğün Sarayı ekibi yemekli davet tercih edenler için düğün öncesinde menü tadımı ve menü değişikliği imkanı da sunuyor. Dilersen dışarıdan catering ve organizasyon firması ile de çalışabilirsin.

Gürses Düğün Sarayı’nda Avantajlı Düğünler

Salonun sağladığı bir diğer avantajlı hizmet yeni çiftlerin heyecanına ortak olmak için anlaşmalı bir kuaförle gelin başı yapımı. Ayrıca her detayın özenle düşünüp hazırlandığı bu gece video ve fotoğraf çekimi hizmeti ile ölümsüzleştiriliyor. Tercih eden çiftler için anı defteri salonun girişine yerleştiriliyor. Böylece unutulmaz anıları hayatın boyunca yanında taşıyabilirsin. Geriye yeni evli çiftlere sevdikleriyle beraber tüm gece orkestra ve müzik şöleninin zevkini çıkarmak kalıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Avrupa Yakası’nda Esenler mevkiinde bulunan Gürses Düğün Salonu ulaşım olarak kolay bir noktada bulunuyor. Nine Hatun Mahallesi’nde yer alan salona dilersen özel aracınla dilersen toplu taşıma araçlarıyla kolaylıkla ulaşabilirsin.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Standart başlangıç paketi içerisinde düğün pastası, 90 dakikalık düğün videosu çekimi, düğün pastası ve konfeti gösterisi yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil pakette menü tadımı, menü değişikliği, ücretsiz albüm ve video kaydı, anı defteri, kokteyl ikramlar ve anlaşmalı kuaförde ücretsiz gelin başı hizmeti yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Ek avantajlar dahilinde keman ile davetlilerin karşılanması, anlaşmalı kuaförde gelin saçı yapımı, anı defteri ve albüm hizmeti yer alıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, açılış, davet gibi organizasyonlar yapılıyor.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan organizasyon firması ya da catering firması ile çalışabilirsin.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Bir adet kapalı davet alanı bulunmaktadır. 500 kişi kapasiteli salon asma katı sayesinde 750 kişiye kadar davetli ağırlayabilmektedir.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Beyaz ve kırmızı et menülerine ek olarak kokteyl çerez ikramları, düğün pastası, kuru pasta ikramları bulunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik ve servis hizmeti 23:00'da sona eriyor.

Manzara ve Lokasyon

İstanbul Esenler'de bulunan mekan şehir manzaralıdır.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Çiftlerin isteğine göre düğün orkestrası ya da sanatçı temin edilmektedir.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Salonun anlaşmalı olduğu düğün fotoğrafçısı bulunmaktadır. Seçtiğin düğün paketine göre farklı uzunluklarda video kaydı yapılmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ