Güzelbahçe Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
350
min
|
700
max
Otopark
50

Güzelbahçe Evlendirme Dairesi Hakkında

Güzelbahçe Evlendirme Dairesi, İzmir şehrinde hizmet veriyor. Nikah salonu, heyecanla hazırlandığın bu güzel günde olanaklarıyla yanında oluyor. Geniş kapasitesi sayesinde de mutluluğunu tüm yakınlarınla beraber paylaşabiliyorsun. 140 TL’den başlayan fiyatları ile de bütçeni zorlamıyor. Seni daha fazla meraklandırmadan salonun tüm detaylarından bahsedelim.

Güzelbahçe Evlendirme Dairesi Kapasitesi

Mekan, evlenmek üzere olan çiftlerin tüm isteklerini karşılamak adına farklı salon seçenekleri sunuyor. Her bir nikah salonu birbirinden güzel olan mekanın farklı kapasite özellikleri de bulunuyor. 300 kişiden 700 kişiye kadar davetli kapasitesine ait salonlar ile hizmet veriyor.

Özellikleri

Ailen ve yakın çevrenle beraber keyifli vakit geçirebilmen adına kapasiteler geniş çaplı tutulmuş. Salonlar, yüksek tavana ve kolonsuz bir mimariye sahip. Özel araçları ile gelecek olan misafirler için otopark alanı da bulunuyor.

Nikah salonu hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve salonların kapasitelerini öğrenmek için mekan danışmanlarımızla iletişime geçebilirsin. Ücretsiz olan bu görüşmede salon tercihini yapabilirsin. Evlendirme dairesinin talep ettiği nikah işlemleri ve gerekli başvuru belgelerini de öğrenebilirsin.

Güzelbahçe Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Fiyatları

Güzelbahçe Nikah Salonu 2020’ye ait güncel fiyatları oldukça uygun. Nikahın için mesai saatleri içerisinde oda kiralamak istersen fiyatları 140 TL olarak belirlenmiş. İlçe sınırları içerisinde kıyılacak nikahlar için 183 TL ücret talep edilirken ilçe dışında nikah organizasyonları için 682 TL ücret bekleniyor. Nikah töreni için ayrıca harç talebi de 732 TL olarak sunuluyor.

Evlilik cüzdanı bedeli ise tüm fiyatlara dahil oluyor. Kiralama fiyatları tercih edeceğin salonlara göre değişkenlik gösterebilir.

Taleplerine göre net fiyat bilgisi almak için sitemizin üst tarafında yer alan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurman yeterli olacaktır. Formu doldurduktan sonra ekibimiz seninle iletişime geçecek. Bu şekilde sana özel kampanyalardan ve indirimlerden yararlanabilirsin.

Güzelbahçe Evlendirme Dairesi Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir, Güzelbahçe sınırları içerisin de yer alan Güzelbahçe Evlendirme Dairesi, misafirlerine ulaşım kolaylığı da sağlıyor. Şehrin sunduğu birçok toplu taşıma araçlarından dilediğini tercih edebilirsin. İzmir Metro ile ilçeye gelip, ESHOT otobüslerini kullanarak nikah salonuna varabilirsin. İstersen tramvay veya minibüsleri de kullanabilirsin. Kendine ait araçla gitmek istersen de evlendirme dairesi açık adresi şu şekilde;

“Atatürk, Kazım Dirik Caddesi; No:46, Güzelbahçe / İzmir.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Evlilik cüzdanı bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için danışmanlık servisi ile iletişim kurabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Otopark hizmetinden yararlanabilirsin.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dilersen dışarıdan fotoğrafçı ile anlaşma sağlayabilirsin.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Kapalı davet alanı ile hizmet veriyor.

Manzara ve Lokasyon

İzmir'in Güzelbahçe İlçesinde yer alıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ